Бъдещи мами къде ще раждате-София?

  • 1 224
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 121
Здравейте мами,споделете къде ще раждате и защо сте се спряли точно там.Нормално ли ще бъде раждането ви или е планувано за секцио..Избрали ли сте си екип,вип стая..Всичко свързано с болницата,към която сте се ориентирали да раждате може да разкажете тук. Ще бъде в полза и на много други мами..Нека си разкажем..  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 354
Аз съм се насочила в Св. Лазар да раждам,там ме и наблюдават за съжеление обаче ще трябва да родя със секцио  Flutter

# 2
  • Мнения: 9 814
В Окръжна болница.
Там родих каката, сега живот и здраве се надявам и второто пак да е там.

# 3
  • Мнения: 4 070
В Тина Киркова. Като забременях проучвах доста всички по- големи болници и стигнах до извода,че там най- много си струва в момента.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 4 698
Аз раждах в Шейново, но защото лекарят ми работеше там по това време. Иначе съм за "Токуда" , но определено е важно да изберем лекар , от когото сме доволни и място, където ще се погрижат добре за бебета ни  Peace  В това отношение лошото на доста от частните клиники е , че нямат добри неонатологични отделения и аз не бих рискувала.

# 5
  • Мнения: 1 021
Шейново

# 6
  • Мнения: 43
Окръжна болница.Но честно казано основателни причини не мога да изложа. Embarassed

# 7
  • Мнения: 342
Ако се стигне до второ раждане(за което мечтая) пак ще раждам в Шейново. Нямам връзки там просто ми харесва отношението...не съм имала забележки първият път.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 430
Колебая се между Майчин дом и Шейново.Не съм решила и всичко е много противоречиво.
Тъкмо се насоча,че това ще е болницата и все ще се намери някой "доброжелател" да ти извади черната статистика за въпросното здравно заведение.Даже вече не ми се влиза в здравният справочник.Това го казвам съвсем сериозно.
 Идва ми вече "на нагорно" от доволни,недоволни и умерено доволни.Всеки има право на мнение.Дано живот и здраве когато родя да се разпиша в белият списък.Но за сега умишлено ще избягвам да чета ужасии и  подобни.Майките на моето място предполагам ще ме разберат

# 9
  • София
  • Мнения: 3 789
Темата ти е абсолютно копие на тази
Няма нужда да се дублират темите, по този начин информацията става много разводнена и със сигурност ще се пропусне някое важно мнение, когато има няколко теми за едно и също питане!

# 10
  • Мнения: 141
Родих в Окръжна болница, сега Света Анна, много съм доволна, по-специално от лекарите и акушерките в неонатологията.

# 11
  • Мнения: 70
Мисля да раждам в Шейново, без избор на екип. Чела съм повече положителни неща за там, отколкото отрицателни и затова се насочих натам.

# 12
  • Мнения: 71
Аз родих и двете си деца в Света София бившата Тина Киркова.Доволна съм от лекаря който ме оперира , ако ми се наложи за трето пак ще е там ,

Общи условия

Активация на акаунт