Знаете ли за повишаване на цените?

  • 743
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27
Здравейте!  Simple Smile

Аз съм в 4 месец Simple Smile и знам, че още е рано, но като безработна в момента си обикалям по магазините и си набелязвам.... Grinning Колички, легла и т.н...
Харесала съм си модела Chicco- trio4me и цената за сега му е 1050лв #Crazy виждат ми се много, но мисля да ги дам  Embarassed Laughing
В 2-3 магазина ми казаха, че ще им вдигат цените и че на места даже вече са поскъпнали Sad
Въпроса ми е дали някоя от вас е чула нещо по въпроса или е някакъв търговски трик?!  Thinking

# 1
  • Мнения: 6 713
Според мен е търговски трик. Тази количка е от 2008 г. и в много държави в Европа в момента е много намалена. Моят съвет е да провериш в интернет колко ще ти струва с доставката. http://bimbomarket.it/en/product.asp?Id=2830&c_id=33&cf_id=40 тука струва 449 евро, с доставката ще ти излезе 489 евро, което е по-малко от 1050 лв. Simple Smile

Успех! Hug

# 2
  • Мнения: 1 650
специално за чико - не е трик
новите модели са с нови цени
същото важи и за CAM и някой други марки

# 3
  • Мнения: 27
ЛУРДЕС, мерси за линка  newsm10

# 4
  • Мнения: 27
ама както казва и Durango.......  Money Money Money

# 5
  • Мнения: 9 392
Цитат
В 2-3 магазина ми казаха, че ще им вдигат цените и че на места даже вече са поскъпнали Sad
Мдаааа Thinking не е търговски трик.Наистина са поскъпнали.Преди нова година си купихме количка,която струваше 229 лева,а миналия ден я гледам същата само,че друг цвят-315 лева. ooooh!

# 6
  • Мнения: 1 650
Cangaroo / Мони са с нови цени
Chipolino също
Но пък има такива, който са намалени (АМА НЯМА ДА КАЖА КОИ !!!)

# 7
  • Мнения: 27
 Thinking Май ще ходя да си я капарирам...  Thinking

# 8
  • Мнения: 9 392
Дали не е малко рано за количка?Все пак си в 4-я месец.

Общи условия

Активация на акаунт