В кой ТСМ мога да намеря машина за хляб до събота?

  • 1 000
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 834
Нямам много време за обикаляне, а и не са останали много магазини от веригата. Допреди година само в нашия район /зона Б-5, Сердика/ имаше около 4-5 магазинчета, обаче сега има само на Стамб./Одрин Wink. Що така намаляха тия магазинчета като в тях имаше хубави и издръжливи неща newsm78
В този магазин намерих само1 машина /от витрината/. Ама 95 лв ми се видяха множко Rolling Eyes за машина с 1бъркалка newsm78 Що ми се мотае из главата, че имаше машинки около 70лв., незнам?
Та, Praynig молбата ми е да ми помогнете с инфо къде са останали работещи магазини ТСМ, в които мога да намеря машината? На Ботев имаше едно време 2маг, дали работят още? Ами склада им в Хаджи Димитър? И къде в Х.Димитър точно беше? А този в Младост 3?
Предварително ви благодаря!

# 1
  • Мнения: 1 650
всичкото е минало бешело
от 2 години не внасят и този в хаджи димитър и в младост
но все пак адреса в хаджи димитър е Илйо Войвода 4, срещу тенис кортовете

# 2
  • София
  • Мнения: 591
Такава машина с две бъркалки има в магазинче на ул.Княз Борис I.Като идваш от Ботев по Стамболийски,свиваш в дясно по Княз Борис към Алабин и на 30 метра в дясно на тротоара е магазина.Пише ТСМ.
Дано съм помогнала.

# 3
  • Мнения: 834
Уна, благодаря ти  bouquet Ходих, но са свършили Sad  Иначе магазина е мн. добре зареден.

# 4
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Днес отидох в ТСМ на Дондуков. Исках да купя машина за хляб (с 2 отделения- 130 лв.), но нещо не ми хареса. Купих електронен кантар. Оказа се, че не работи. Трябва да ходя да го сменям, обаче не обърнах внимание на работното време. Подозирам, че съвпада с моето... Някой да има представа кога е отворено?

# 5
  • Мнения: 834
Рени, кварталния ни ТСМ работи и в неделя, до 14ч. За този на Дондуков newsm78 незнам, зависи от собствениците.
Да ви кажа ходих и до склада им в Х. Димитър. Отврат. Само боклуци. Имаше 4 хлебопекарни- 3 големи с по 1 бъркалка и една малка на глед, но с 2 бъркалки. Всички струваха по Shocked 45лв Така се зарадвах, че ще си реша проблема......Започнах да ги оглеждам, ами те едни пожълтели, с разхлопани капаци ooooh! Хванах се за една що годе читава. Отварям и капака, обаче гарнитурата и /играе роля на уплътнителна гума/ кафява като прегоряла. Момичето там вика: "Аааа, нищо и няма, сигурно е стояла на витрината с отворен капак и я е пекло слънцето."
Отказах се. Хванах се за една машинка за малки понички от 15лв. Тъкмо да я платя, питам дали може да я пробваме, дали поне ще светне контролната и лампичка като е последната и т.н., но неможело. Върнах я и нея.
Та, така, загубих си 45мин. Измръзнах в огромния склад и се нагледах на боклуци.
Утре, т.е. вече днес /неделя/ отивам до Метро да купя Аляска и край. Само дано Praynig не са свършили покрай промоцията. Е, 2 бр. са в промопакета, но втората ще гледам да я продам в Продавалника, ако домашния ни Вожд не кандиса да си я остава за мен Heart Eyes
Ако пък някоя мама от вас иска да си разделим пакета- да свирка, ще се разберем Peace. Продават се 2 бр. за 166лв, т.е. по 83лв/бр.

# 6
  • Linz
  • Мнения: 11 619
СедеФка, мерси... сега ще се разходя пак до Дондуков Tired
А тия хлебопекарни Аляска хубави ли са? Аз искам да си купя Peace 

Общи условия

Активация на акаунт