zapek

  • 889
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 24
bebeka e na 6 m i ima wseo6te zapek. Doktora ni kaza da i dawam parafin za6toto ne se uswoqwql ot organizma i ne se priwikwalo . Kato spra da i dawam nehodi do wc s dni. Neznam dokoga da dawam i nqmali da i nawredi tolkowa dalak priem ( ot kakto nawar6i 4 m i dawam po 1 pat na den po 2,5 ml  )  newsm61

# 1
  • Мнения: 2 082
с какво се храни детето?пие ли достатъчно течности?яде ли плодове?

# 2
  • Мнения: 390
Не знам как даваш парафина, най-добре е да му слагаш глицеринови свещички. Има за бебета, предполагам, че и в Б-я трябва да ги има, тук вече има всичко. И, то е ясно, плодове, плодови сокчета и пр. което е казала педиатърката най-вероятно.

# 3
  • Мнения: 24
с какво се храни детето?пие ли достатъчно течности?яде ли плодове?


numana nestogen plodowi i zelen4ukowi pureta sok4eta neiska samo voda okolo 250- 400 gr na den #Crazy

# 4
  • Мнения: 2 082
този парафин мисля,че не е добра идея за толкова дълго време
Странични явления: смущава резорбационната способност на червата, нарушава абсорбцията на разтворимите в мазнини витамини /A, D, K/, при аспирация /вдишване/ на препарата има опасност от “маслена пневмония”, при продължителна употреба е възможно увреждане на черния дроб.”

пробвай да готвиш ти на детенце и ако може да приема сурови плодове и зеленчуци-естествено пасирани или настъргани.храненето е основно за корегиране на запека,но детето е малко и не може да му даваш много неща.дуфалака е безвреден-пробвала ли си с него?

# 5
  • Мнения: 383
Привет!...
... да споделя и ние с мъника бяхме така около 2 месеца / само на кърма / и докторката ни препоръча свещички, но се оказа, че са за по-големи деца и каза да слагаме по половинка.На мен идеята не ми хареса / не всичко като му намалиш дозата става и за по-малка възраст от указаната / и ... давах Дуфалак, пак по лекарско предписание, но на друг доктор Grinning, веднъж на 3-4 дни.Не се усвоява от организма, а и ми казаха, че е за предпочитане от механичния начин / с термометър / .
От него ли, от що ли, си се оправи!!!
Вече се захранваме и ако се случи да е по-твърдо акото - пюренце от тиква - чудна работа върши и е мнооогооо вкусно!!!
Успех Hug

# 6
  • Мнения: 24
Davala sam i dufalak no mnogo q bolq koren4eto i sprqh .ve4e sam se predala neznam kakvo da i davam ve4e newsm20

# 7
  • Мнения: 390
Потърси глицеринови свещички за бебета! Не парафинови.

Общи условия

Активация на акаунт