Жените се чувстват най-красиви на 32

  • 1 855
  • 22
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 38 419
Не можах да се въздържа да не я пусна тая тема от статийка.
Ето и статията http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=1269178
Според мен е наистина вярно, че жените около 30 се чувстват много по-красиви, отколкото жените около 20.

"Чувството, че си красив е свързано с увереността и житейския опит. На 32 години, жената е преминала през много повече премеждия и е постигнала много повече, отколкото на 22"

Вярно ли е?

# 1
  • Мнения: 14 486
да, и аз се чувствам сега по-хубава отколкото като бях на 24 примерно. само дето ми се иска и да съм толкова слаба като тогава

# 2
  • Мнения: 214
Здравейте!Аз чуквам другият месец 35.Искам да споделя,че точно снощи си правих нещо като равносметка и установих,че сега се чувствам зряла,уверена със самочувствие.Знам коя съм,знам целите си и как да ги постигна,абе чувствам се великолепно.Радвам се на съпруг и малка палавница на 1 годинка и 5 месеца.Определено сега живея много по-пълноценно отколкото на 22 примерно.Усещанията са в нас!Убедена съм ,че и на 40 може да е така! Simple Smile

# 3
  • Мнения: 142
Съгласна съм  Peace

# 4
  • Мнения: 1 878
За мен това важи в пълна сила Peace

Дори и килограмите са ми същите!

# 5
  • София
  • Мнения: 708
Аз на 22 се чувствам супер  Crazy   
дано и на 32 е така!  Mr. Green

# 6
  • Варна
  • Мнения: 870
Мога да ви кажа ,че аз съм на 41г и се чуствам като на 31.Продължавам да съм жизнена,обичана и т.н.Така ,че според мен годините нямат значение важното е какъв живот живееш.И най вече как се чустваш  bouquet

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 277
Душевно се чувствам по-красива сега на прага на 32 отколкото преди 5-6 години.Това се дължи на появата на децата, на вече "поулегналия" брак, на повечето успех в работата и като цяло на самочувствието от по-големия житейски опит.Но честно да си кажа като се погледна в огледалото не е така.Единствено килограмите ми са същите, иначе ги няма лъскавите къдрици, очите ми са по-уморени, кожата има вече леки бръчици, по тялото се е поотпуснала тук там.Но в крайна сметка това е живота-аз не страдам от притеснения, че ще остарея Simple Smile

# 8
  • Мнения: 5 647
Рано ми е още на мен. Имам още 4 години. Joy  Но определено се чувствам по-добре и с по-високо самочувствие, отколкото когато бях на 23 например.

# 9
  • Мнения: 157
 Поддържам тази теория. На 28 съм и с всяка изминала година се чувствам все по-красива, а и околните ми казват това. Бременността не ме "загрози", даже напротив. Според мен за съжаление с напредването на възрастта жените се чувстват по-уверени, умни и т.н., но пък и някакси заплашени от никнещите като гъбки 20-годишни старлетки, които с всяка нова година сякаш стават все по-красиви и уверени в себе си. Мен лично ме притеснява това, че жените остаряват по-бързо от мъжете и когато аз стана на 50/ живот и здраве/, мъжът ми ще е по-младолик от мен. Пък и нали се сещате как ги хваща критическата мъжете...Кофти си е.

# 10
  • Мнения: 5 647
Пък и нали се сещате как ги хваща критическата мъжете...Кофти си е.

О, да. Имам доста примери около мен, но пък и жените им не си стоят вкъщи пред печката.  Mr. Green

# 11
  • София
  • Мнения: 117
Аз се чувствам повече от прекрасно на 24...дано да си остане така и след 32  Grinning

# 12
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 366
Тази година ставам на 35 и определено се чувствам много по-добре, отколкото на 23-24 години. Харесвам се, имам мъж, който ме обича / и аз него  Grinning /, две сладки деца, хубава работа. Като се гледам в огледалото не изглеждам престаряла  Mr. Green, даже бих казал, че сега се грижа повече за себе си и затова косата и кожата ми са по-хубави.

# 13
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
. Мен лично ме притеснява това, че жените остаряват по-бързо от мъжете и когато аз стана на 50/ живот и здраве/, мъжът ми ще е по-младолик от мен. Пък и нали се сещате как ги хваща критическата мъжете...Кофти си е.
Аз затова сьм си взела по/вьзрастен мьж  Joy

Иначе по темата и аз се харесвам повече сега почти на 30 отколкото когато бях на 20,от 20_те си години единствено ми липсва грьдната обиколка,която сега доста понамаля Cry

# 14
  • Мнения: 2 529
В момента съм на 32, но не бих казала, че се чувствам по-добре, отколкото на 22. Имах просто прекрасна младост, изпълнена с много амбиции и увереност, бях много щастлива. Днес също съм щастлива, но всичко е по-друго... С две думи това са два различни периода в живота ми, които не мога да сравнявам  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт