Пак за кривогледството и начините на лечение...

  • 487
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 330
Предстои ни операция – това в крайна сметка се оказва решението на проблема… Изкриви се първо едното око, на 24.11.2008, на следващия ден и другото…. Отидохме в Александровска, капвахме Атропин, има далекогледство 1.5. Изписаха очилца 0.75 и лепенки за лявото око /то по-малко се криви, а дясното – мноого/. Докторката обаче каза, че след като атропинът не е изправил очето, значи и очилата и лепенките няма да помогнат и операцията е неизбежна. Сложихме очилцата де факто преди 3 седмици и вчера бяхме на контрола, беше друга лекарка, която каза, че диоптърът е много малък и да решаваме кога да правим операцията / ина двете очи/. Ще отида и при Топов и за неговото мнение, той всъщност освен в частния си кабинет къде работи, четох че вече не е в Ал-ска? Страх ме е, естествено, до колко са успешни тези операции, как изобщо протича престоя в клиниката, как понасят децата този период, възстановяването колко време трае? И тази д-рка каза, че няма как да избегнем операцията… Вдъхват ми доверие лекарите там….. , но все пак още едно мнение да чуя… и вашите мнения, разбира се, знам че има мами с деца, претърпели такива операции.. Доста объркано пиша, ама в момента съм в ужасен стрес, колебания, раздвояване…

# 1
otidi pri d-r Topov naistina e mnogo dobur i ne smeniai lekarite neka vi sledi edin moeto dete e s vrodena katarakta i razchitame mnogo na Topov

Общи условия

Активация на акаунт