МОЛЯ ви , споделете какви симптоми или усещания???

  • 5 905
  • 92
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 070
МОЛЯ ви , споделете какви симптоми или усещания сте имали в дните преди раждането???
Ако някой си спомня нещо, което да му е направило впечатление и да е по- странно.....или пък нещо, което е чел и да му се е случило??? За всички като мен, които вече чакат и всичко им се струва,че е някакъв признак мисля,че ще е интересно и полезно. Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 1 476
мен ме понаболяваше кръста малко повечко, но като цяло нямаше промяна, контракции чак в деня, в който родих разбрах какво са Peace

# 2
  • Мнения: 1 512
Около 3 дни преди раждането леко прокървих,започна да ме боли по-силно кръста,на следващият ден ( 2 дни преди да родя) започна да ме боли и корема ниско долу,започнах да повръщам и ме хвана "щастието" ( стомашно разстройство) Mr. GreenА в деня на раждането започнаха и контракциите.

# 3
  • Мнения: 7 723
Боли те кръста повече...походката ти става все по- патешка.
...изтича ти едно нещо като сопол от долу...тапата е това.
...изобщо, щом чакаш да раждаш всеки момент,
нищо, което ти се случва не е неестествено.
Недей да чакаш точно определени признаци за това.
 Peace

# 4
  • Мнения: 37
Според мен всяка жена усеща кога започват нещата , няма смисъл да се ослушваш , радвай се на коремчето си.

# 5
  • Мнения: 103
Аз си спомням, че предната вечер ми стана едно усилно такова - напрегнато и притеснено и се чувствах сякаш някой ме е хванал за гърлото.  Grinning  Даже извиках сестрата да ми измери кръвното (бяха ме приели в патология). А изобщо не очаквах да започне раждането, тъй като терминът ми беше след 2 месеца. Тогава не разбрах, че тялото ми дава сигнал за предстоящо раждане - реших, че някое от лекарствата не ми понася просто.  Laughing

# 6
  • Мнения: 4 070
Според мен всяка жена усеща кога започват нещата , няма смисъл да се ослушваш , радвай се на коремчето си.

Ох, коремчето ми е коремище-аз понеже съм 150 см и съм един голям корем........Ама понеже ми зачестиха малко болките в корема, имам и разсртойство Embarassed много силно от 2 дни, а четох че товеа е признак и затова ми се искаше да ви чуя и вас.

# 7
  • Мнения: 3 092
Никакви , наистина  Embarassed

# 8
  • Мнения: 7 723
Според мен всяка жена усеща кога започват нещата , няма смисъл да се ослушваш , радвай се на коремчето си.

Ох, коремчето ми е коремище-аз понеже съм 150 см и съм един голям корем........Ама понеже ми зачестиха малко болките в корема, имам и разсртойство Embarassed много силно от 2 дни, а четох че товеа е признак и затова ми се искаше да ви чуя и вас.
Е, поне клизма няма да ти правят.... Wink
Айде, леко раждане  Hug

# 9
  • Временно
  • Мнения: 788
Освен тапата,която започна да пада 3 дни преди раждането други симптоми нямах,при все че се и водех преносваща. Peace
Леко раждане!
  bouquet

# 10
  • Мнения: 1 558
Аз нямах никакви признаци.Даже първия път  водите ми изтекоха докато се къпех в банята,че и тях не усетих в началото ooooh!

# 11
  • Мнения: 9 973
болеше ме много корема на допир,по това разбрах,че момента идва

# 12
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Никакви по-особени.

# 13
  • Мнения: 2 132
Никакви. Чак в деня на раждането разбрах какво са контракции Grinning Няма да ги объркаш, не се притеснявай Grinning Успех Peace

# 14
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Нищо особенно не ми се е случвало.

Общи условия

Активация на акаунт