Количките Casualplay Downtown

  • 1 841
  • 4
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 78
Момичета някоя може ли да изкаже мнение за тези колички, смятам да си взема такава заедно с коша за кола Prima Easy, но бих искала   да чуя отзиви за нея. Дали е подходяща и за малки бебоци? Достатъчно широка ли е и маневрена ли е за нашите разбити улици? Предварително благодаря  Hug

# 1
  • Варна
  • Мнения: 78
Никой ли не е ползвал такава количка? newsm78

# 2
  • София
  • Мнения: 412
Имам приятелка с такава количка и е много доволна. Ползват я от 6 месечни, затова не мога да кажа дали е подходяща за новородени. Лесно се сгъва, не е тежка и също така лесно се управлява с една ръка. Ако още нещо те интересува мога да я питам.
 Peace

# 3
  • Мнения: 267
аз ги харесвам на външен вид,но са много скъпи,до колкото знам цените им излизат да купиш кош за новородено и стол за кола излиза към 2000 лв,за тези пари ще си взема стоке  Peace,поне този ценоразпис ми пратиха от фирмата

# 4
  • София
  • Мнения: 44 019
798.00 е количката....530-600 е кошаза кола. Кош за новородено до колкото виждам е 230 лв... като кошницата за кола може и да не е на тази фирма...но и да е...пак излиза по-евтино от стокке, което си няма  все пак стол за кола.
А коша им prima easy i prada ги водят за кола и за новородено. Та реално  не ти трябва май друг
Възможност да се комбинира с Prima Easy - кош за новородено и стол за кола - Група 0. Пригодено да се ползва към детските колички от испанската марка Casualplay. Осигурява конфорт и безопасност на бебето в периода 0-10 кг. или приблизително до 9 месеца.3 позиции на облегалката.
Та по груби сметки количката, коша, чанта, чадър и чувалче са около 1700лв.
А стокке стол за кола нямат и са по-скъпи Wink


Иначе за даунтаун....много е симпатична...но до колкото помня от коментари, оплакват се от калниците, особено при лошо време че се запушвали със снегове или кал и т.н. и пречело на движението...

Последна редакция: сб, 31 яну 2009, 15:30 от Angel_Dust

Общи условия

Активация на акаунт