Белтък в урината

  • 1 683
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 306
Здравейте, детенце е на една годинка. Вчера правихме рутинните изследвания кръв и урина. В урината даде резултат следи от белтък и в седимента калциеви оксалтати. Педито каза, че няма нищо притеснително и сигурно било от това, че урината била престояла в лаболаторията преди да я изследват и за това се била замърсила. Моля, дайте ми съвет, притеснена съм. Ако има някой такъв случй нека сподели Praynig

# 1
  • Мнения: 306
Хайде мами, на никой ли не се е случвало? Дайте ми съвет! Praynig

# 2
  • София
  • Мнения: 2 658
ами за най-сигурно, повторете урината. Ако пак има белтък, отивате на уролог. Изследването на урина не е скъпо и можеш да не се занимаваш с педиатърката за направления. А тя за мен не е постъпила коректно, като сама не ви е посъветвала такова нещо, защото не е нормално да има белтък в урината, все пак. Naughty

# 3
  • Мнения: 2 082
Белтък в урината. Нерядко в бележката от изслед ването на урината на вашето дете ще прочетете: албумин - следи (±). Нека това не ви учудва. И нормалната урина съдържа 0,25 грама белтък в един литър. По-често следи от албумин се откриват у момичетата. Той попада в урината от външните полови органи
от тук http://www.bg-mamma.com/site/content/view/223/53/

ако много се притесняваш пусни още една урина

Общи условия

Активация на акаунт