за MMR ваксината

  • 1 070
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 421
искам да попитам майките на деца ваксинирани с MMR.имахте ли симптоми след ваксината и ако да какви?преди седмица му сложиха ваксината ,от тогава е с температура е не се храни както преди.нещо съм се притеснила ,и само мисля глупости.четох ,че е нормално да има температура,но все пак споделете и вие

# 1
  • Мнения: 3 521
При моята дъщеря нямаше абсолютно никаква реакция от ММР.

# 2
  • Мнения: 1 062
Моята също не реагира по никакъв начин.

# 3
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
И при нас нямаше реакция - но наистина е нормално, все пак това е първата полу-умъртвена ваксина, всички останали до сега са били напълно умъртвени - по-трудно е за организма на детенцето. Ако наистина се притесняваш - отиди на лекар!

# 4
  • Мнения: 313
Според моята книжка ММР ваксината може да причини температура между 5 и 12 ден след поставянето. Но ако има Т продължително време трябва да се консултиртате с лекар.

# 5
  • Мнения: 4 399
Около 1 седмица след ваксината вдигна температура която продължи 1 ден и със сигурност беше причинена от ваксината.

# 6
  • Мнения: 1 215
Да, имаше реакция- Т, отпадналост- няколко дена беше болно детенцето ми. При други ваксини не е имало реакция.

# 7
  • Мнения: 421
Да, имаше реакция- Т, отпадналост- няколко дена беше болно детенцето ми. При други ваксини не е имало реакция.

така сме и ние Sad дано му мине и всичко бъде наред Praynig. благодаря ви момичета за отговорите  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт