Размяна на бижута!

  • 3 497
  • 34
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 10 291
Имаме си вече темичка за размяна на Парфюми, защо да не си направим такава и за бижута  Laughing

След като си преподредих шкафчето вчера установих, че имам страшно много бижута които са или чисто нови или изобщо не съм ги слагала  Embarassed

Като за начало предлагам да не разменяме злато, защо не всеки би могъл да различи дали наистина е злато, а да се включим с по-евтини бижута с малко или много доказа произход, че защо не и обикновени пластмасови дрънкулки, все пак има хора които ги харесват  Hug

Подчертавам, темата е за размяна, ако някой иска да продава, да го направи в Продавалника!

# 1
  • София
  • Мнения: 10 291
Ето и моите предложения  Hug


И тези нямам спомен да съм го слагала  Thinking

Последна редакция: пн, 23 фев 2009, 17:00 от kopche

# 2
  • София
  • Мнения: 10 291
На никой ли не му се разменят бижута  newsm78

Ето още едно от колекцията ми  Hug


http://www.swarovski.com/Web_AA/en/664318/product/Clear_Crystal_ … eart_Pendant.html

# 3
  • Мнения: 4 496
Не казваш какво искаш срещу тях, на каква стойност са...

Мисля, че ще е доста трудно да се осъществи идеята ти.
Като си пратиш нещата на дама, която не е от София, откъде си сигурна, че ще получиш нещо насреща?

# 4
  • София
  • Мнения: 10 291
Не казваш какво искаш срещу тях, на каква стойност са...

Мисля, че ще е доста трудно да се осъществи идеята ти.
Като си пратиш нещата на дама, която не е от София, откъде си сигурна, че ще получиш нещо насреща?

Тук не говорим за стойност а за нещата които не носим... защо да седят в шкафа при положение че някой може да им се зарадва...

Ако всеки пусне бижутата които вече не носи, все ще се намерят такива които да са доволни от размяната  Hug

# 5
  • Мнения: 4 435
На мен ми харесва идеята, само дето наскоро дадох всичките такива неща които не нося на една приятелка. Все пак ще поразровя какво имам, което не използвам и ще снимам. Grinning

# 6
  • Мнения: 3 634
Идеята не е лоша, макар и да ми се струва трудно осъществима. Моите ненужни бижута ще отидат за абитуриентките в някой дом за сираци.  Peace

# 7
  • Мнения: 718
nad_tab много ми харесва сърцето  Heart Eyes, но не знам какво да предложа в замяна...трябва да поразгледам...

# 8
  • Мнения: 1 224
Супер идея ! Отивам да ровя  Mr. Green

# 9
 Hug И аз участвам.Да видя какво мога да предложа...

# 10
  • София
  • Мнения: 5 937
Идеята не е лоша, макар и да ми се струва трудно осъществима. Моите ненужни бижута ще отидат за абитуриентките в някой дом за сираци.  Peace
Михалко, ще споделиш ли моля те, къде точно ги даваш, ако искаш може и на лични.  Praynig

# 11
  • Мнения: 1 629
О и аз се включвам Peace

# 12
  • Мнения: 3 634
Идеята не е лоша, макар и да ми се струва трудно осъществима. Моите ненужни бижута ще отидат за абитуриентките в някой дом за сираци.  Peace
Михалко, ще споделиш ли моля те, къде точно ги даваш, ако искаш може и на лични.  Praynig

Тези, които сега съм избрала ще изпращам за региона на Велико Търново. Може да влезнеш в Благотворителния и да пишеш в темата на ДБМ, която е най-близо до твоя град.  Hug

# 13
  • Мнения: 3 641
Прекрасна идея, само дано всички бъдат коректни.  Hug
 Иаз отивам да ровя Grinning

# 14
  • Мнения: 33
запис   Peace

Общи условия

Активация на акаунт