Таблетка за предизвикване на раждане

  • 4 042
  • 59
  •   1
Отговори
  • Мнения: 171
Искам да попитам мамите,които са слагали такива таблетки,понеже лекарят иска да ми я сложи вечерта,боли ли това поставяне и в какво се състой?

# 1
  • Мнения: 3 092
А защо иска да предизвика раждане ..чувала съм за такава след преносване .
Не знам да боли самото поставяне.

# 2
  • Мнения: 171
А защо иска да предизвика раждане ..чувала съм за такава след преносване .
Не знам да боли самото поставяне.
Защото бебето е голямо,а и най-вероятно е с оплетена пъпна връв и за да се избегнат проблеми,затова.Ами защо тогава той иска да ми я поставя,тя няма ли да изтече,както друга таблетка влагалищна? newsm78

# 3
  • Мнения: 2 960
А защо иска да предизвика раждане ..чувала съм за такава след преносване .
Не знам да боли самото поставяне.
Защото бебето е голямо,а и най-вероятно е с оплетена пъпна връв и за да се избегнат проблеми,затова.Ами защо тогава той иска да ми я поставя,тя няма ли да изтече,както друга таблетка влагалищна? newsm78
Незнам дали боли,но и да боли при самото  поставяне  -някак си е без толкова огромно значение ,след като така или иначе ти предстои раждане.
Ако е оплетено в пъпната връв и е едро-не ти ли предложиха най-безопасният / при такъв разоий на нещата за бебо /вариант -секцио.

# 4
  • Мнения: 171
Секциото е най-лесно,първо ще пробваме нормално,нито аз,нито лекарят е привърженик на секциото

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 4 680
По принцип  не боли. А и ако те е страх да не те заболи, докато ти поставят хапче ... има бебе да излиза оттам Wink

# 6
  • София
  • Мнения: 1 476
при тези обстоятелства доста по сигурно и безопасно за бебчо е секцио, струва ми се странно да се предизвика по този начин раждането  newsm78
Може да изпиташ "екстрите" и на двата вида раждания така  Crazy А и е рисковано за бебчо  Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 3 092
Благодаря за отговора ..леко раждане  Hug

# 8
  • Мнения: 306
Не, не боли изобщо. Аз си спомням, че при първото раждане като ми сложиха лежах, не изтече Peace

Последна редакция: ср, 28 яну 2009, 17:22 от sweet_kiss

# 9
  • Мнения: 171
Благодаря за отговорите

# 10
  • Мнения: 2 270
Не боли Peace

# 11
  • Мнения: 4 784
Слагали са ми. Не боли, не се усеща.

# 12
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
На мен ми предизвикваха раждане с такава таблетка и не боли спокойно Peace
Успех и леко раждане  bouquet

# 13
  • Мнения: 2 376
А защо мислиш, че е оплетено в пъпната връв ?
И на мен така ми говореше доктора, но се оказа, че няма такова нещо. Самата пъпна връв не се вижда на обикновен ехограф. Плюс това определянето на теглото преди да се е родило детето е доста приблизително.
Предполагам, че не е болезнено поставянето, но не знам дали контракциите няма да са по-болезнени отколкото естествените. Мисли си за близката среща с бебо и няма да боли. На мен положителното мислене ми помогна  Hug
Леко и безпроблемно раждане и здраво бебе на финала  Hug

# 14
  • Мнения: 521
Не трябвали да потърсиш и второ мнение?Ако е оплетено с пъпната връв може да е по-добър вариант секциото.И аз не съм привърженик,но ако се налага...

Общи условия

Активация на акаунт