Безвредна боя за коса за бременни

  • 25 492
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Бременна съм в третия месец. Може ли някой да ми препоръча безвредна боя за коса, която да покрива белите коси и да е трайна?

# 1
  • Мнения: 1 731
Кастинг е безамонячна,предполагам че става и за бременни. Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 4 496
Но не е трайна. А и това, че е безамонячна не я прави по- безвредна.
Съжалявам, не мога да предложа такава боя.

# 3
  • Мнения: 0
Момичета, искам да ви кажа, че най-добрата боя, която съм ползвала до момента е една нова - Color & Soin. Марката е френска, от скоро е на пазара и е подходяща за бременни, защото е растителна, без амоняк и без консерванти. Покрива ми идеално белите коси и ми издържа около месец и половина. Случайно попаднах на нейна реклама - има си и сайт:
http://color.biolifecosmetics.com/

Желая ви лека бременност!   Grinning

# 4
  • Мнения: 1
Благодаря vas_bat, ще я пробвам! Simple Smile

# 5
  • Мнения: 2 110
Момичета, искам да ви кажа, че най-добрата боя, която съм ползвала до момента е една нова - Color & Soin. Марката е френска, от скоро е на пазара и е подходяща за бременни, защото е растителна, без амоняк и без консерванти. Покрива ми идеално белите коси и ми издържа около месец и половина. Случайно попаднах на нейна реклама - има си и сайт:
http://color.biolifecosmetics.com/

Желая ви лека бременност!   Grinning

Тази боя е много добра  за теб!Аз имам алергичен скалп и това е единствената боя която мога да ползвам/като изключим Хена+ ,която вече не се произвежда/. Като обърнеш отзад  ще прочетеш ,че има само растителни компоненти и нищо вредно. За по-голяма сигурност консултирай се с лекар !
Не  е от най-трайните/ пада постепенно,което я прави добра като израсте косата ,няма разлика, има блясък/ ,но не вреди на косата и теб.

# 6
  • Мнения: 0
Момичета, за Color&Soin на 3chenes и аз мога да потвърдя - супер е!!! Продава се само в аптеките и ми я изписа дерматоложка.

# 7
  • Мнения: 4 496
По Интернет може ли да се поръча? Thinking

# 8
  • Мнения: 2 172
ЗАащо пък трябва да е безвредна  Thinking Аз си боядисвах косата 10 пъти със супри,руси бои,глупости.....и не съм имала проблеми с детето  Thinking Сега пак се боядисвам,даже миналия месец го направих няколко пъти,че не бях удовлетворена  Crazy

Иначе имаш право да се боядисваш с каквото си поискаш,но натуралните безамонячни бои са много нетрайни.

# 9
  • Мнения: 0
Елфичка,напълно си права всеки има право да се боядисва с каквото пожелае. Бих искала да ти споделя обаче следното - скалпа е много кръвоснабден(знаеш как тече кръв като си "сцепи" човек глават)всички бои били вредни или безвредни,амонячни или без, стоейки най малко 20 мин върху скалповете ни, бъди сигурна че проникават в дълбочина т.е. влизат в кръвта ни(ти се боядисваш в русата гама и няма видимо оцветяване на скалпа,но при червените и черните бои скалповете са оцвтени,най-малко седмица след боядисване). Относно дълготрайността на безамонячните бои мога да се съглася, но не на 100% при 3 chenes след всяко нанасяне цвета все повече се насища и си е доста дълготраен особено след 3,4 третиране.Хубава вечер  Wink

# 10
  • Мнения: 1 167
Аз ползвах Лореал Кстинг но след 5-я месец и то за 2 боядисвания.Доволна бях от покривноста и уж като е безамонячна се надявах да е по-безвредна.

# 11
Момичета, боя Color & Soin уж безвредна, обаче прочетете внимателно на опаковката, какво съдържа тя! Няма амоняк, резорцинол и парабени, но има една такава никак не безвредна съставка -  фенилендиамин - канцероген, увреждащ зрението. Почти всички бои за коса съдържат тази съставка. Ако просто се изрусете с перхидрол, дори добавяйки амоняк, или с помощта на крем-изрусител с № 0, това не е чак толкова лошо за здравето ви, колкото редовно боядисвайки косата ви с боя, съдържаща фенилендиамин. Красиво е, няма оранжеви или мръсно рижи оттенъци, но не е безвредно!

# 12
  • Мнения: 217
Не съм попадала на  тази боя още ;за това ще следя темата с интерес! Hug

Общи условия

Активация на акаунт