конкурс за работа-виртуално интервю и пратете 2лв с SMS

  • 2 616
  • 44
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 820
 ooooh! Кандидатствах за работа в ново открита фирма за куриерски услуги.Местото беше за касиер.Паднах,когато прочетох на емайла си това:
   
" Здравейте!
 
    Фирма "Спийд Логистик"ООД,80% собственост на английски инвеститори,Ви благодари за проявения интерес към обявената от нас длъжност!
Вие успешно преминахте първият от общо двата етапа за приемане на работа в нашата фирма.
Нашият отдел "човешки ресурси" прегледа всички кандидатури и одобри за Вашия град 20 брой кандидати.Общият брой кандидати,необходими ни за Вашия град са 14.
    Английските ни партньори,които държат основният пакет на Спийд Логистик ООД,изготвиха виртуално интервю(преведено на български език)и по тяхно искане ние трябва да изберем 14 на брой служители.
    Искаме да Ви информираме,че пак по искане на нашите партньори,след решаване на теста във виртуалното интервю,Вие трябва да пуснете смс на стойност 2 лева.Всичко е подробно описано в сайта- www.v-interview.eu
    С това Вие потвърждавате Вашата кандидатура.
    Сайта,който трябва да посетите,за да попълните теста е: www.v-interview.eu
    Благодарим Ви предварително!"

Това е България!Много еФтино ми се вижда да си купя работата за 2 лв само  ooooh!

# 1
  • Мнения: 25 567
Боже!
Ама защо ли се чудя? Балъци - бол, що да не друснат и тази круша хората?

# 2
  • София
  • Мнения: 1 231
Това явно е новия вид измама.....след телефонните такива  Confused

# 3
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Виж тази тема в кариери.бг, но я разгледай цялата и ще си изясниш много неща.

# 4
  • Мнения: 1 820
Виж тази тема в кариери.бг, но я разгледай цялата и ще си изясниш много неща.
Прочетох я,макар и през страници.Стана ми ясно за какво става дума,още когато получих емайла.Отворих от любопитство дадената страница.Няма телефони,емайли,адрес,град...абе нищо.Много от страниците и бяха в "процес на обработване"  Outta JointПосле погледнах в jobs обявата я нямаше.И картината е по-ясна от тези на Леонардо  ooooh!Ядосах се и им пратих едно майлче.Питах ги дали за лотария ще участвам и че много са евтини за корупция. Laughing
Жалко за хората който са налапали въдицата.Ей така се правят пари!

# 5
# 6
  • Мнения: X
Виж тази тема в кариери.бг, но я разгледай цялата и ще си изясниш много неща.
От цялата тема разбрах, че телефонен номер 1916 е мултифункционален - пращаш смс и освен работа, получаваш секс, луксозен апартамент под наем, информация за банковите ти сметки и какво ли още не!
Внимавайте хора на какви телефони пращате смс-и! Хеле тези мошенници са навсякъде...

# 7
  • Мнения: 1 820
Аз не мога да се примиря че това стана едва ли не нормално в БГ! SickНякой си прави прите,а други си умират гладни!Тва две хиляди по два лева ....не ми се смята....не "Господари на ефира"ми който и да разбут тая си е! Sad

# 8
  • Мнения: 4 380
Аз не мога да се примиря че това стана едва ли не нормално в БГ! SickНякой си прави прите,а други си умират гладни!Тва две хиляди по два лева ....не ми се смята....не "Господари на ефира"ми който и да разбут тая си е! Sad

Като не можеш да се примириш, иди и подай оплакване в полицията! Докато си чешеш езика само по форуми, тези мошенничества ще си процъфтяват.

# 9
  • Мнения: 5 370
Абе не знам за вас, но аз, след като прочетох "удрям с Ямрук"-се сринАх. Mr. Green
К'о да ви кажа, освен достойни за бисерите попадения-друго не виждам.

# 10
  • Мнения: 25 567
А тези някой познава ли ги? Да бяха дали на някоя манекенка да напише обявата, нямаше да е толкова смешна...  Whistling

Модели - Манекени и Рекламни лица
Ref.No 3.St.Zag
Описание и
Изисквания Модна Агенция Елит Фешън Груп.
Записва МОДЕЛИ - РЕКЛАМНИ ЛИЦА ,за участия в Телевизионна продукция със заглавие " Фешън Зона".Външна продукция подготвяна за национална телевизия с кабелно покритие.формата на участието е във вид на модни ревюта,конкурси и промоции както и други тематики в областта на модата .
Ангажираност ще има само веднъж месечно от Януари до Юни.
При необходимост ако се наложат пътувания ,Агенцията поема всички разходи като пътни , храна и хотел.
Всеки одобрен кандидат задължително подписва договор за участие- срок 6 месеца, като през този период Моделите ще получават и други предложения и ангажименти.
Кастинги ще се проведат в края на Тази седмица седмица.Ако желаете да се явите изпратете на email: elit_models@abv.bg актуална снимка, вашите данни като имена,населено място и телефон за връзка.Отговор дали сте одобрени ще получите с обратно писмо от нас до 1 ден ВАЖНО !!!Кандидатури ще се разглеждат само на изпратилите на посочения емайл адрес данни, Само по този начин ще може да бъдете забелязани. НЕ изпращайте cv. НЕ е необходимо.
Очакваме ви.
Местата са ограничени - Снимките по продукцията започват след няколко дни.

 
ПП Правописът е автентичен!

# 11
  • Мнения: 552
Вчера в предаването на Милен Цветков се обади една жена по същия въпрос.Тя за жалост си беше дала 2-те левчета вече Confused

# 12
  • Мнения: X
Сега чета, че в джобса различните обяви на "фирмата" по градове са били видени от 100000 човека. Преставям си колко хиляди са пратили СV-та с личните си данни, а на всичкото отгоре и снимка! Двете левчета са най-малкото зло май....а първоначалните обяви наистина звучат що-годе сериозно - имам предвид първоначалните, които те карат да пратиш СV и да кандидатстваш...и то за най-разнообразни позиции....ужас!

# 13
  • Мнения: 2 353
  На това му викам аз надомна работа.

# 14
  • out of space
  • Мнения: 8 572
Панева, произнася се "имейл", а не емайл- емайл е вид сплав  Wink

Хора, надомна работа почти няма! За 2 години, през които ежедневно съм одобрявала по над 50 обяви- имало е не повече от 2-3 читави, това за двете години.

Общи условия

Активация на акаунт