Пак за прощъпулника ???!!!

  • 3 540
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 255
Май повдигам дъвкана тема, ама ще помоля за съвет !

Кога се прави прощъпулник - като проходи стабилно и само детето или като почне да се пуска ?

Калоян вече определено се пуска и праи сам по няколко метра, обаче аз още не смея да го пускам, защото не е стабилен. А преди време брат му точно така се разби и се уплаши, тъй че си имам обица на ухото.

Доколкото си спомням отпреди толкоз доста години май беше като е вече стабилно хлапето, но доста народ около мен ми казват, че трябвало сега да направя, щом бебо се пуска .  newsm78

Моля кажете и вие !
Благодаря на всички !

Калоян - 29 септември 2004 г.
Кристиан - 8 ноември 1992 г.

http://www.bgphoto.net/viara_bg/

# 1
  • Мнения: 287
 HugЧестити ходещи крачета!!! Ние направихме прощапулника 10 дни след като започна да се пуска сам. На въпросния ден си ходеше сам без да се притеснява, но тогава се научи да кляка и да се изправя сам. Можете да изчакате едма седмица, за да е по- стабилен Simple Smile

# 2
  • Мнения: 5 183
Ооооооооооооо, тя нашата е дългааааа за прощъпулника. Аз знам 4е като по4не да кра4и сам се прави прощъпулник.
Ние около първия рожден ден имахме опитка и т.н. по слу4ая, но ... седмица след РД ни тръшна Варицела, която беше много продължителна и много тежко я изкара бебо. Оттогава се промени коренно - ни пълзи, ни ходи, крив, свръх4увствителен ...
Проходи 4ак 4 месеца след това - на година и 4 месеца. Вървеше си с мерак /крещеше от радост/ и пак направихме прощъпулник, но този път по-тръжествен!!!

# 3
  • София
  • Мнения: 6 146
Честит ви пешеходец!
Аз знам, че се прави на стабилно проходило дете, защото не било хубаво ако падне на прощъпулника. Дори съм чувала, че възрастни хора си правят 2-ри прощъпулник (става въпрос за частта с разходката след питката), ако много се препъват и падат, за да се предодвратяла сериозно падане.
В карайна сметка, обаче всичко си е свободно тълкувание и може би най-важно е да се забавлявате.

Общи условия

Активация на акаунт