В Банкя весели деца чакат пролетта!

  • 23 749
  • 292
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0





Galiushka мама на Алек

Britt мама на Точица

Hrisi051 мама на ради и Ивчо

MIA мама на Ева и Жори

Dale06 мама на Даниел

Nadia79 мама на Стивън

Софи1914 мама на Ева Илияна

*lili* мама на Мартин

Monny_77 мама на Алек и Дая

Sve82 мама на Виктор

kiki29 мама на Емил и Антон

avgusta21 мама на София

Maria.St мама на Ники и Ния

Мартеа мама на Теа

Daniabc мама на Митко и Йоана

balinska мама на Жорко

Мирела мама на Анжела

milabel мама на

kukumizin мама на





 
Нашите рождени дни


  newsm59 05.01. - Алек на мама Monny 77

newsm59 09.01. - Жоро на мама MIA

newsm59 19.01. - Ева на мама MIA

newsm59 21.01. - balinska

newsm59 25.01. - Мартин на мама Lidia Dimitrova

newsm59 29.01. - мамка й на Ева Илияна

newsm59 10.02. - Виктор на sve82

newsm59 07.03. - Алек на мама galiushka

newsm59 03.05. - Стивън на мама Nadia79

newsm59 06.05. - MIA

newsm59 12.05. - Теа на мама Мартеа

newsm59 22.05. - Емил на мама kiki29

newsm59 29.05. - София на мама avgusta21

newsm59 01.06. - sve82

newsm59 04.06. - Антон на мама kiki29

newsm59 07.06. - Иво на мама hrisi051

newsm59 11.06. - Ники на мама Maria.St

newsm59 25.07. - Йоана на мама daniabc

newsm59 20.08. - Monny 77

newsm59 20.08. - Точица на мама Britt

newsm59 21.08. - avgusta21

newsm59 21.08. - Ева Илияна на мама софи1914

newsm59 11.09. - Жорко на мама balinska

newsm59 28.09. - galiushka

newsm59 19.10. - hrisi051

newsm59 02.11. - Ния на мама Maria.St

newsm59 05.11. - Lidia Dimitrova

newsm59 27.11. - daniabc

newsm59 13.12. - Britt

newsm59 15.12. - Митко на мама daniabc

newsm59 15.12. - Дая на мама Monny 77

newsm59 23.12. - Ради на мама hrisi051








Старите ни теми:




"Мами от Банкя Simple Smile"

"В БАНКЯ ще тичат малки крачета по жълти павета"

"В Банкя или в Бургас Monny_77 ще е винаги една от нас!"






smile3523Нашата поща: bankq_bebeta@abv.bg  smile3523
парола: питай на лични

smile3509Нашите снимки: www.snimka.bg smile3509
user: bankq2008
pass: питай на лични 


Последна редакция: сб, 11 апр 2009, 21:50 от Bankq

# 1
  • Мнения: 3 506
Здравейте и хубав ден от мене   bouquet

Хриси, леко опъпчване, ако е варицела! (ако я карате типично, до днес вече трябва да имате доста пъпки - няма как да сбъркаш)

# 2
  • Мнения: 2 529
Хубав ден и от мен!  Simple Smile

Ако се питате защо пиша толкова рано, то е защото преди малко оставих Емил на детска градина (засега аз го карам и вземам). Днес му е 4-ти ден и засега всичко минава добре - храни се, спи, играе, учи и не е плакал или се оплаквал нито веднъж  bowuu Дано е все така  Praynig Чудя се само кога да очаквам първото разболяване  Crazy Емил иска да пътува с бусчето заедно с другите дечица и може от понеделник да го пускам, но ще видим, защото на мен ми е приятно да го карам и прибирам  Rolling Eyes Днес учениците от училището "Дъга" са в междусрочна ваканция и децата от яслената група и детската градина са в "Приказната къща" (това е защото учениците са на първите два етажа, а детската градина е на третия и за да не отварят цялата сграда само за малките)...
Хриси, ако имаш въпроси за варицелата, ще помагам!  Wink

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА СОФИ!!!  bouquet
Бъди здрава и много щастлива и те чакаме пак да пишеш тук! Grinning

# 3
  • Мнения: 3 575
Аааа, пропуснали сте нашия р.д 03.05 - Стивън, ще ви бойкотирам темата   Crossing Arms

# 4
  • София
  • Мнения: 6 146
Еййй, да идва по-бързи пролетта, че ми се ходи по разходки повече  Grinning

Хриси, как са пъпките? Ако е варицела - има хубави мазила за да сърби по-малко и да не остават белези (за по-големите от семейството) ама се разрови малко из нета, че не им помня имената. Дано леко я карате!

Софи да е жива, задрава и да се връща в отбора скоро. Честит Рожден Ден   bouquet

# 5
  • Мнения: 2 376
Софи, честит рожден ден   bouquet

Хриси, за малките е по-добре да изкарат шарките сега. Виж при вас  може да е по-трудно. Успех! Много сила, ние сме с вас   bouquet

Лили, видях, че в списъка съм Бтит, може ли да съм Брит ?  Grinning Мерси   bouquet

# 6
  • Мнения: 290
Честит Рожден Ден Софи1914!
Пожелавам ти цялото щастие на Земята,най-голямата Любов на света,много здраве и адски много пари!

А пъпки имаме,но засега са малко но са с връхче и сякаш са пълни с вода-това ли е варицелата?
Да го къпя ли и да спазваме ли някаква диета?Въобще ще ми е от полза да споделите всичко,което знаете за Варицелата!
Предварително Ви Благодаря!

# 7
  • София
  • Мнения: 1 185
Честит Рожден Ден, миличка! Желая ти цялото щастие на земята!!!    bouquet


Брит, не виждам къде си Бтит?

Наде - пропуска е попълнен!   bouquet


Промених визията на първа страничка, надявам се да ви хареса!

# 8
  • Мнения: 290
Лили,супер е,но имам едно предложение,ако можеш и имаш време,може ли да сложим предишните ни теми под номера на 1 страница един вид като архив,та ако ни потрябва някаква информация от предни теми да не търсим като луди?Ако ти се занимава разбира се!

# 9
  • Мнения: 3 506
Hrisi, за варицелата нашенските доктори обикновено съветват да не се къпе, но навсякъде в чужбина е точно обратното - съветват обливане с хладка вода и внимателно подсушаване, особено ако много сърбят пъпките (облекчавало). За храната - нищо специално - просто по-лека храна, да няма пикантерии, тлъсто, твърде много млечни - неща, които и без друго си се спазват при децата.
Ако още се чудиш дали е варицела, провери имате ли пъпки на разни невероятни места - зад ушите, в интимните области, в косата. Варицелните пъпки имат склонността да никнат и по такива места, за разлика от алергичните, ухапванията и др. подобни, които може да ги имитират.

# 10
  • Мнения: 2 376
Момичета, аз днес докато се разхождах видях още една децка градина - прясно боядицана в ярки цветове и нова доограма. На улица Восток се намира. Знаете ли нещо за нея ?

# 11
  • Мнения: 290
MariaSt.,пъпки имаме до пишката,под мишниците,на врата,челото,гърдите и гърба.За къпането и аз мисля,че е по-добре да се къпе иначе,ако се инфектират тия ми ти пъпки май по-зле ще стане.А и невиждам как ще стане това да не го къпя тъй като той от бебе е свикнал всяка вечер в банята под душа.При него няма такива филми днес няма да се мия,напротив ако аз се забавя с банята той ме подсеща искам да ме миеш  и зъбките и дупето и да си лягам.
Britt,имам представа това е Яслата-държавната,боядисана е в оранжаво и зелено.Там ходи малкия.
Лили,СУПЕР СИ мила!

# 12
  • Мнения: 56
Здравейте сладурки!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН  СОФИ!ОТ СЪРЦЕ ТИ ПОЖЕЛАВАМЕ ЗДРАВЕ И СБЪДВАНЕ НА ВСИЧКИ МЕЧТИ!                                                                     
Хриси,много съжалявам за малкия.Дано да мине леко и без белези Hug
Лили,супер си!Страхотна е станала темичката
Ние иначе сме  добре.Опитваме се да се настоим на морска вълна.Ама сега нямаме много време да мислим покрай разместването и ремонта на апартамента,а и моята прабабичка на 01.02 става на 100 години и стягаме празника Simple Smile
Какво стана с идейките за готвенето? newsm78Да не сте на гладна диета всички? Laughing
Целувки на  дечицата и приятна вечер на всички!

# 13
  • Мнения: 290
Здравейте,Ради от днес е с ужасно много пъпки и висока температура,и много спи,нищо не иска да яде само вода пие.Иво и аз за сега сме добре.
Вие как сте?
Мони,как си мила?Децата слушат ли?Как е времето на морето?

# 14
  • Мнения: 3 506
Хриси, не се притеснявай, третия до към петия ден са най-гадните, после лека-полека ще отмине... Помниш ли какво ти казах - че ако е варицела, надали ще имаш поводи за съмнение /макар че историята познава и изключения, като например единия ми брат, който цялата му варицела беше една(!) пъпка на носа - диагнозата му беше поставена единствено защото аз и другият брат бяхме болни/. Ивчо го чакай след 10-тина дни, освен ако не е бил отделно контактен и той в яслата, а ти - може и след 16-17 дни. Това ако ще ви 'хваща', де, което не е много сигурно. Нека спи повече човечето, поне да не го сърби...

Monny_77, много поздрави на морето, нашият татко тази вечер трябва да е там някъде. Ние изкарахме една страхотна зима там и като си спомня какви местенца има за разходки и за дечица.. хич не ми липсваше Банкя да ти кажа, макар че аз знаех, че ще се върна все пак.

Общи условия

Активация на акаунт