Запушено носле!

  • 3 242
  • 45
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 137
Вече 2-ра седмица бебето ми е със запушен нос!? Какви мерки взимате в такива случаи и дали това означава, че беба е с настинка? В началото капвах физиологичен разтвор, сега пръскам Стеримар, но нищо не се променя!  Thinking

# 1
  • Мнения: 117
два пъти ни се случва вече дори единия път беше с кашлица и много съм доволна от риномер.И двата пъти ни спасява от усложнение.

# 2
  • Мнения: 4 433
А лекъря какво каза?

# 3
  • Мнения: 302
Аз ползвам сребърна вода при запушен нос.Много съм доволна.Капя 4 пъти на ден по 1 капка неразреден разтвор.

# 4
  • Мнения: 1 512
А педи какво ти каза?

# 5
  • София
  • Мнения: 137
На два пъти говоря с педиатъра и тя ми каза за физоилогичния р-р, това е! Утре обаче ще ходим да и слагат ваксина и с влизането ще говоря с док. Притеснявам се, не само, че неможе да спи спокойно, а че не трябва да се ваксинира, ако има настинка!

# 6
  • Мнения: 4 433
На два пъти говоря с педиатъра и тя ми каза за физоилогичния р-р, това е! Утре обаче ще ходим да и слагат ваксина и с влизането ще говоря с док. Притеснявам се, не само, че неможе да спи спокойно, а че не трябва да се ваксинира, ако има настинка!
Ваксината ще я сложи като оздравее,ами и Алекс е имал дълго хрема...виброцил,стеримар нищо не помагаше и слагах капки от чай лайка...или по една капка Витамин C,веднъж на ден.
Дано се оправите бързо Hug

# 7
  • Мнения: 428
Понякога това е физиологично състояние при малките бебенца - на дъщеря ми и "хъркаше" нослето почти докато стана на 2 месеца а не беше настинала, но това го установи педиатърката разбира се. Пръсках Стеримар.

# 8
  • София
  • Мнения: 137
Благодаря ви!  Hug Мисля, че не е настинка, по-скоро е, като описаното от теб meranda, но утре ще разбера със сигурнст.  Peace

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 1 738
Виж дали не е много сух въздуха у вас,защото и това оказва влияние.

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Щом има настинка детето не трябва да се ваксинира. Пробвай да слагаш в нослето  Низита-маз.

# 11
  • Мнения: 9 973
капя вит.С

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Прави промивки със стеримар и слагай витамин Ц!Да не е сух въздуха в стаята?

# 13
  • София
  • Мнения: 137
Прави промивки със стеримар и слагай витамин Ц!Да не е сух въздуха в стаята?
Ще пробвам с Вит. C! Не мисля, че е сух въздуха, отопляваме се с радиатор, на който съм сложила тенджера с вода, а t е около 20 градуса!

# 14
  • Мнения: 3 929
Благодаря ви!  Hug Мисля, че не е настинка, по-скоро е, като описаното от теб meranda, но утре ще разбера със сигурнст.  Peace
А сополи ими ли? Защото ако няма, как определихте, че е с настинка?
Много е вероятно въздухът в стаята да е сух. Намери начин да го овлажняваш, защото изсушава лигавицата на носа, а носните кухини при бебетата не са развити и така се затруднява дишането.

Общи условия

Активация на акаунт