Ima li mami koito sa rajdali pri d-r Elena Dimitrova ot OKRAJNA BOLNICA-VARNA?

  • 1 766
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Ima li mami,koito sa rajdali pri d-r ELENA DIMITROVA ot Okrajna bolnica-Varna?Termina mi e na4aloto na april i ve4e iskam da si izbera lekar
Posavetvaite me.

# 1
  • Мнения: 21
Здравей eli0684, аз съм раждала при д-р Димитрова от Окръжна болница Варна. Само че не съм сигурна какво е първото й име, така и не успях да разбера. Иначе мога да ти я опиша - висока, късо подстригана, с руси кичури, издължено лице. Страхотна е, изключително доволна съм от нея!!! Сигурно има много д-р Димитрови в Окръжна, но се надявам че говорим за един и същи човек. Ако е така мога да ти разкажа и подробности!  Peace

# 2
  • Мнения: 3
здравей,jenia_ka.благодаря ти много за отговора.ако не те затруднявам ще ми разкажеш ли повече за лекарката и за болницата в която си раждала?

# 3
  • Мнения: 21
Отидох да раждам в Окръжна болница без предварителна уговорка с някой лекар. Всъщност имах уговорка да се обадя на една акушерка. За мой късмет същата сутрин на смяна дойде д-р Димитрова. Тя имаше да прави едно секцио, след което трябваше да поеме моето раждане, и раждането на още една жена. Пуснаха ни системи с окситоцин, като през цялото време тя наблюдаваше какво се случва. Моето раждане започна много бързо. След като се качих на магарето, докторката много внимателно ми обясни какво да правя, кога да напъвам, как да дишам. Даваше ми напътствия докато родя. Наистина бяха много полезни съветите й. Много добре ми изчисти и остатъците от плацента и други разни неща които остават в корема. После имах течение около 40 дни, което според мен си зависи и от това как ще те изчистят. 20-тина минути след раждането докторката ми направи и няколко шева, нямах никакви пробреми с тях после. Наистина съм много много доволна от нея!!! След това, при престоя ми в болницата се сблъсках и с още няколко доктора, които буквално ги мързеше да гледат! Не съм плащала абсолютно нищо! Иначе условията в болницата са що-годе добри. В никакъв случай не е лукс, но и в този момент, повярвай ми човек не обръча много внимание на тези неща. Бебетата стоят при майките през по-голямата част от времето, така че вниманието ти ще е грабнато от друго нещо!  Simple Smile Успех ти желая и едно прекрасно бебче!  Hug

# 4
  • Варна
  • Мнения: 188
Здравей, eli0684!
Аз също раждах при д-р Елена Димитрова. Днес моя братовчедка при нея роди. Писала съм много мнения по въпроса. СТРАХОТНА Е. Ползвай търсачката и ще прочетеш. Успех и здраво бебче!

# 5
  • Мнения: 2
здравеите аз също раждах при Димитрова,супер е.Тя ми направи секцио и съм много доволна Stuck Out Tongue Гери е на 1,6 месеца

# 6
  • Мнения: 3
Много сам доволна от нея.Даваше ми много добри съвети през цялото време.Изчисти ми много добре плацентата и т.н.Много ви благодаря

# 7
  • Мнения: 21
Супер, живо и здраво да ти е детенцето, на теб също желая много здраве!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт