Опасения за рак на тестисите

  • 3 454
  • 4
  •   1
Отговори

Анкета

може ли да е рак?

Опции:

  • Мнения: 24
Незнам как да започна затова ще обясне подробно.Преди 6 месеца  правихме анален секс тогава мажът ми помучи течение и му изписаха ципрофлоксацин и витамин б.Но преди месец пак се появи и започнахме да пием пак тези лекарства,но този път без резултат.преди месеци забелязах и точка на главичката на члена му , но с течение на времето тя нарастна и стана като брадавичка.тои взе да се уплаква преди седмица от болки в пениса,прудно изхойдане по голяма нужда,течението си продължава.Каза ми че е посетил лекар,но се опасявам че ме лаже.Сподели ми,че лекарят се опасявал от рак на тестиса,вазпаление на пикочопровода или на хормонална основа.Каза ми още ,че му взели секрет от отвора на главичката и с клечка подобна за уши са му търкали тази брадавичка за да вземат клетки от нея това му струвало 360лв и резултатите щяли да са готови ж петък.Осамних се,че не е посетил лекар ,защото сега нямаме финамсивата вазмойност за толкова скъпи изследвания и после ми каза да си тръгвам защото имал рак на тъестиса и нямал да може да има деца следователно не ми бил нужен.Въпросат ми е жазможно ли е да има рак и такива ли са прозедурите за тези изследвания и наистина ли са толкова скъпи?Притеснявам се много за него и ако ме е излагал за посещението при лекар да принудя по някакъв начин да обърне найстина сериозно внимание на здравето си!Бладодаря за вниманието предварително!

# 1
  • Мнения: 1 484
Не  не  мисля  ,че  е  рак  .По  вероятно  е  да  е  хванал  някаква  инфекция  която  оналния  секс  я  е причинил.Защо  смяташ ,че  те  лъже  може  да  е  взел пари  на  заем  за  да  не  те  притеснява.Но  според мен  ако  е  рак  признаците   ще  са  съвсем  други,защото  познавах  човек със  същото  заболяване   за съжаление  не е  сред  нас  вече  но  той  има  детенце.И  не  му  попречи  съпругата  му  да  забременее.Най  добре  отидете  и  двамата  при  доктора  за  който  ти  е  споменал  че  е  посетил.Аз  например  съм  много  против  аналния секс  ,нищо  че  съпруга  ми  му  е  голям  привърженик  не  му  позволявам  за  нищо  на  света  ,много  ме  е  страх  от  такива  инфекции  ,който  много  трудно се  ликуват  след  това.За  напред  го  правете  с  презерватив.

# 2
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 057
Съмнява ме да е рак - много други неща са възможни.
И парите ме съмняват newsm78
Изобщо странни отношения имате...

# 3
  • София
  • Мнения: 2 658
ами по-скоро е половопредаваема инфекция, по симптомите, за които говориш. Може и простатит да е направил, щом трудно уринира. Но ракът по принцип протича безсимптомно. Освен втърдяване и леко уголемяване на тестиса, за начало друго няма как да усети.

# 4
  • Мнения: 21
Много странна ситуация, но мисля че не е рак.Първо диагностицирането за рак не става с един преглед и никой лекар без да е направил вскичики необходими изследвания не би поставил подобна диагноза. По точно е някакво възпаление или от болестите прадавани по полов път, но мисля че това се лекува !Според мен съпруга ти има някакъв друг проблем, това за заболяването е просто оправдание. Желая ти успех и  дано всичко между вас се оправи!

Общи условия

Активация на акаунт