Робошеф

  • 4 954
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Привет на всички мамички!!!
Купих си мелачка Робошеф,върви реклама по телевизията за нея.Взех си я вчера,снощи я изпробвах и съм доволна.
Въпроса ми е,има ли някой такава и какви са отзивите.
Освен това в рекламата дават,че може да меси тесто,но в малкото рецепти,които са написани в книжката,няма рецепта за тесто.Някой пробвал ли е и ако може да каже пропорциите на продуктите.
Бъдете здрави!!!

# 1
  • Мнения: 818
Нямам,но ме интересува стьрже ли добре моркови и колко такива сьбира?

# 2
  • Мнения: 165
И на мен ми е много интересно, защото съм си наумила да си поръчам. Peace

# 3
  • Мнения: 2
Моркови още не съм рязала,но за лук,кашкавал,кренвирши и др. меки салами е супер.
Вчера правих сладолед,имах замразени малини в фризера,сложих захар(обикновенна) и прясно мляко,че не ми се ходеше до магазина за сметана.Стана супер.
Аз си го купих предимно за рязане,че лука много ме тормози и плача и съм доволна.Ама и там трябва да оцелиш количеството,защото ако е малко го изхвърля по стените на съда,ако е много пък големите парчета остават отгоре и пак трябва да го наместваш.Две средно големи глави на веднъж си ги реже най- правилно.Е,аз не ги слагам цели,разбира се,режа ги на 4-5 парчета,но си го реже на ситно,за кюфтета е идеално.
Ще пробвам зеле и моркови довечера и ще ви кажа какъв е ефекта.

# 4
  • Мнения: 940
И мен ме интересува, защото съм му хвърлила око. Искам обаче и каната задължително.

# 5
  • Мнения: 930
мен също ме интересува  newsm78, отдавна го обмислям като покупка

# 6
  • Мнения: 165
Аз искам да си го взема, заради тази приставка за сметана, майонеза и разни кремчета, сладоледчета. Иначе за рязане имам робот и се чудя дали няма да ми е излишно. newsm78

# 7
  • Мнения: 940
Според мен няма. То е по-скоро чопър. Ще ти допълва робота.

Общи условия

Активация на акаунт