Подарък за 15 годишнина от сватбата?

  • 4 051
  • 10
  •   1
Отговори
Помогнете ми с идеи за подарък, който трябва да подаря за годишнина от сватбата на мои приятели.

# 1
  • Мнения: 53
Ами извикай някое длъжностно лице от някоя ритуална зала и като изненада им предложи да си подновят брачните обети.
Ще бъде много оригинално, емоционално и запомнящо се.
Помисли си!

П.П. - Може и да е някой от компанията който да разиграе сценката, ако не можеш да намериш служител с такива правомощия.

# 2
  • Мнения: 44
Това се води стъклена сватба и е хубаво в подаръка да има символика. Така че може би се ориентирай към нещо направено от стъкло - може да е бутилка за вино от рисувано стъкло заедно с две чаши или нещо подобно

# 3
  • Мнения: 1 045
Да помогнем,но да беше дала и някаква сума в която да се вместим...
Аз подкрепям идеята за символиката от тревичко.На мен много би ми допаднало такъв сувенир или там каквото се води.Или ако си гледала Шоуто на Слави със снимката в кристала.Допадат ми нестандартните изненади,но ако е практично семейството можеш да наблегнеш и на нещо което да влиза в употреба.Дай инфо!Практично ли е ,изненада ли да е,сумата и тогава ще се развихрим Peace

# 4
  • Мнения: 2 127
#

15 години - Стъклена сватба.

Петнадесет съвместно преживени години! Той и Тя си подаряват стъклени предмети , влагайки особен подтекст: че отношенията между съпрузите трябва да бъдат да бъдат чисти и прозрачни като стъкълце. Подаряват се кристални предмети.

Поне това пише в сайта.... Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 619
Да не прозвучи като реклама,но скоро бях в един гръцки магазин VICKO в Люлин 10.Има страхотни неща-логото е Лукс за всеки!

# 6
  • Мнения: 242
15-годишно уиски,или 15-годишно хубаво вино с чаши!!! Peace

# 7
  • Мнения: 3
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=347026&pid=10787877

Надявам се да ви харесат.  Ръчна, дизайнерска изработка са.  Wink

# 8
  • Мнения: 4
seaside,нещата са страхотни.Продават ли се и ако да,къде?Дай и подробности за цените

# 9
  • Мнения: 3
Магазинът е във Варна, на ул. Васил Друмев (до китайския ресторант Джоу, срещу магазина за мебели). Може и по поръчка, тъй като не всичко от снимките го има в наличност.  Цените започват от 5-10 лв и стигат до към 120 лв за цели сервизи.

# 10
  • Мнения: 1 844
15-годишно уиски,или 15-годишно хубаво вино с чаши!!! Peace
това предложение ми харесва-важно е да се търси символиката на празника,а този подарък съчетава в себе си и традицията-примерно кристални чаши,и символиката-15 годишно например френско вино.страхотен подарък,дано някой се сети и на нашата 15-годишнина да ни подари подобно нещо/ама тя е слеееед мноого време,тъй че ще почакам Mr. Green/

Общи условия

Активация на акаунт