Това "безразличие" ли е?

  • 2 801
  • 35
  •   1
Отговори
  • France
  • Мнения: 726
Попаднах на това:
http://haskovo.info/index.php?option=com_smf&Itemid=183&topic=398.0
Знам, че държавата няма пари за децата, камо ли за кучетата, ама това минава всякакви граници.....

# 1
  • Мнения: X
Господи Боже какъв ужас! #Crazy

# 2
  • Мнения: 2 960
Господи  ooooh!колко тъжни снимки.Направо ми се сви сърцето -тези кутренца и те душа носят Sad

# 3
  • Мнения: X
"Безразличие" е слаба дума. И емотиконите ми идват слаби.
Извергщина!

# 4
  • Мнения: 1 447
Нямам думи просто. ooooh!  #Cussing out

# 5
  • Мнения: 284
И аз нямам думи.......... Shocked

# 6
  • Мнения: 14
не е за вярване, този който го е направил не е човек  #Cussing out

# 7
  • Мнения: 592
преди да пиша тук изпратих линка към три ТВ, да видим... че е гадост - гадост е, ама само с тюхкане тук не става нищо!

# 8
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Това не е безразличие! Това е престъпно- "3. особено жестоко отношение – в чл.10, ал.2 са посочени четири
действия, които поради своя характер се смятат за проява на особена жестокост и подлежат на едни от най-тежките наказания
в закона. Тези действия са: умишлено причиняване на смърт на животни; тежко и трайно увреждане на животни; организирането
на боеве с животни; стрелбата по животни."
Нямам думи просто...

# 9
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не смея да погледна.  Embarassed

# 10
  • Мнения: 27 524
Ужасно е  Cry
При нас например в Белгия кучетата от приютите се дават на желаещи да ги гледат. И ако си вземеш такова кученце, докато е живо държавата плаща около 300-400 евро за него на месец. И така бездомниците си имат другарчета, за които се грижат /защото те проверяват дали го гледаш добре/, много от хората си взимат такива кучета и няма улични  Simple Smile

# 11
  • France
  • Мнения: 726
Ще ви призная, че преди Коледа, изпратих линка на "Господари на ефира".....

# 12
  • Мнения: 1 447
преди да пиша тук изпратих линка към три ТВ, да видим... че е гадост - гадост е, ама само с тюхкане тук не става нищо!
Много си прав,че не трябва само да се тюхкаме.Надявам се да ни държиш в течение на историята.

# 13
  • Мнения: 2 821
Ужасно е  Cry
При нас например в Белгия кучетата от приютите се дават на желаещи да ги гледат. И ако си вземеш такова кученце, докато е живо държавата плаща около 300-400 евро за него на месец. И така бездомниците си имат другарчета, за които се грижат /защото те проверяват дали го гледаш добре/, много от хората си взимат такива кучета и няма улични  Simple Smile
Да, ужасно е, като се има предвид, че тук в Бг дори на приемни семейства не дават такива пари, а гледат деца....сори за отклонението... Sick за линка

# 14
  • Мнения: 3 268
Кметът на Хасково притежава асфалтовата база в града.Затова всички улици в Хасково са асфалтирани и няма дупчица никъде.Едва ли има друг такъв град в България.Явно обаче няма финасов интерес да поправи нещата с кучешкия приют.Иначе ако рече,ще реши проблема за нула време.Може би трябва да му се обърне внимание на това.

Общи условия

Активация на акаунт