Епилепсия помощ

  • 965
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 85
Здравейте и моля помогнете ! От провинцията сме. Синът ми е на 3г и 4м с диагноза епилепсия.Искаме да се консултираме с доц.Димова от Св.Наум София и успяхме да се уговорим с нея за дата но Не дава часове-чакаме и ако минем .Приемното време е само от 9 до 12 часа.Моля кажете ми някой минавал ли е по този път ?По-добре ли е да направя ЯМР предварително /освен 4е е трудно записването ще е ис пълна упойка/ или да изчакам ако доц,Димова прецени.Не искам да си пропуснем шанса при нея за поставяне на диагноза.Много ви благодаря

# 1
  • Мнения: 186
Горе главата, мамче!
Ще успееш. Ето тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=362128.0;all има писано много и ще споделят опита си с теб.

# 2
  • Мнения: 85
 Много, много, много ти благодаря! Невероятно полезна информация

# 3
  • Мнения: 85
На 10.02 живот и здраве ще пътуваме за София за клиниката Св.Наум моля споделете ако някой е ходил-там ли ще решат какви изследвания да пуснат на детенце или е по-добре да направя предварително всичко каквото мога?Нашите лекари си противоречат и аз съм объркана.Благодаря ви предварително.

# 4
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Станимира, питай подробности за клиниката в темата, за която вече са ти пуснали линк.
Майките там най - добре ще ти обяснят какво да очакваш.
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт