Септември още е далече в коремчето живее малкото човече

  • 10 951
  • 320
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19






75   мами очакват своите сладки Бебчета







Ники- 2-ра бременност 
neky
rozalina- 2-ра бременност 
anita29- 2-ра бременност 




valkata78- 2-ра бременност   
zasmyana- 2-ра бременност 
tami1111 - 1-ва бременност 
tanja_cwete- 1-ва бременност
mira- 1-ва бременност
tanya79 - 1-ва бременност


electra- 1-ва бременност 




dreems - 3-та бременност
alex99 - 3-та бременност   
nacifa





Фурланети- 2-ра бременност 
kriskata-  1-ва бременност




  Lusienna- 1-ва бременност





BebEshOnDeL-1-ва бременност 
MIA- 2-ра бременност 




dd2- 2-ра бременност




Riuia- 1-ва бременност 
Smile...-1-ва бременност 




arllina -2-ра бременност
  dessiko -1-ва двойна бременност
vesela_ps- 2-ра бременност
tony25  - 2 бременост





енна-1-ва бременност 




toni84- 2-ра бременност 





мариана- 2-ра бременност 
ДЕСКАТА- 2-ра бременност 
Venilove 
fyrty 
bebe6oci - 1 ва бременост




alissa900
ladysunny



Atrakcia - 2 ра бременост




aviator




aquto- 1-ва бременност 
Мечтание-  2-ра бременност 
k.bojkova- 1-ва бременност 
mam_ma - 2-ра бременност




Heder- 2-ра бременност 
qinqerina
Gala79- 2 бременност
kiαrrα- 2-ра бременност





clara- 2-ра бременност 
yan4e- 1-ва бременност 




TRINITI- 2-ра бременност 
LaDiDa- 2-ра бременност 
Mirinda- 2-ра бременност
albenapd- 2-ра бременност
lerry_dim-  1-ва бременност
Бу- 2-ра бременност
pupe6




chocomoco- 1-ва бременност
Eden- 2-ра бременност 




lilka1812- 1-ва бременност 
villi- 3-та бременност




Glezank@- 2-ра бременност 
tsveta - 2-ра бременност
Миши06- 2-ра бременност 
vesita007- 1-ва бременност 




Niya Petrova- 2-ра бременност 




slanceto.com- 2-ра бременност 
Kayabo- 2-ра бременност





Момичета които скоро ще ни кажат своя термин

silvi_silvi 
maliby
Dendy 
beboliniki 
сънито
Чифлигарова
kao
smile_82
bubara
nilata




Списък шесто чувство

anita_29- предчувствие за 
zasmyana- предчувствие за 
clara - предчувствие за
maliby- предчувствие за
arllina- предчувствие за 
Ники-  предчувствие за 
valkata78- предчувствие за 
TRINITI- предчувствие за
мариана- предчувствие за 
dd2- предчувствие за
aguto-  предчувствие за 
kriskata-  предчувствие за
Niya_Petrova- предчувствие за 
Мечтание- предчувствие за
kao- предчувствие за 
tanja_cwete - предчувствие за




Старите ни темички 




Чакащи заглавия

Септемврийска точица расте вече тя си има малко сърчице -Мечтание
Септемврийската дружина вече наброяваме стотина -Мечтание



   Фотоалбума ни
/ паролата се дава на лични / 

/ Полезно инфо за бремеността и раждането можете да откриете в заглавната страница на първите 2 темички /





Последна редакция: пн, 02 фев 2009, 13:16 от *clara*

# 1
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Жестока темичка  smile3501

Я и тука да сложа линка с хомеопатичните л-ва, които могат да облекчат състоянието на гадене и повръщане, но ако имате възможност се консултирайте и с хомеопат.

http://www.homeopathybg.org/Patients/Pregnancy.html

# 2
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
Много правилно  Peace това, което на мен ми изписа хомеопатката и което ми помогна, дори не е в тоя списък. За всеки различен човек и случай си има лекарство.

# 3
  • Мнения: 146
Чудесна темичка  Peace

# 4
  • Мнения: 102
 smile3501 Clara мерси за новата темичка Simple Smile

Искам да помоля в списъка за термин 20 септември да ме отбележите, че ми е 2-ра бременност. Много Ви благодаря Simple Smile

# 5
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Странно нещо  е хомеопатията и като почнат с тези интервюта и неудобни въпроси се чувствам все едно съм на психоаналитик  Mr. Green
И между другото с едното от л-вата в списъка ми лекуваха хроничният ринит, а сега се оказва, че ставало и против гадене  Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 70
браво Клара за новата темичка   bouquet

# 7
  • Мнения: 16
Браво на Clara за темата и от мен!!!

Имам една мъъъъъъъъъничка корекцийка  Peace Baby в множествено число се пише babies. Много моля да не бъда погрешно разбрана - това не е забележка.

# 8
  • Мнения: 365
Момичета, привет от мен!

Много сте писали, тепърва ще ви чета. Аз съм малко по-добре и затова реших да се завърна в "бойните редици".

Добре дошли на новите бъдещи мами в отбора, пожелавам им леко бременеене, изпълнено само с положителни емоции.  Hug

Бу, ще ти спестя суперлативите (не съм по тази част), но и аз се радвам, че си в отбора.

Виждам, че за хомеопатия си говорите. И аз по едно време се замислих да се обадя на хомеопатката си, като видях, че и водата не можех да задържам, но се пооправих. Ако пак се влоша, ще прибегна до среща с нея, че е нетърпимо.
Доста от вас са си видели бебенцата вече, а аз чак след една седмица ще съм на преглед. Малко нескопосано се чувствам, че още не съм видяла тази малка точица, която ще се превърне в едно от най-важните същества в живота ми.  И понеже не съм видяла черно на бяло, повече се чувствам като болна, отколкото като бременна.  Thinking

Последна редакция: чт, 29 яну 2009, 17:26 от TRINITI

# 9
Я,нова темичка  Mr. GreenИ аз да не остана назад в панаира и да довтасам Party
Clara,браво на теб Peace Hug
TRINITI ,днес се сетих,че отдавна не съм те засичла май тук Rolling EyesНадявам се да си по-добре и да се оправиш напълно в най-скоро време Hug
Момичета,не си обменяйте тук информация относно хомеопатичните препарати!!!Много е опасно!!!Това е напълно индивидуален принцип на терапия и е изключително неуместно и буквално застрашаващо здравето да се вземат някакви лекарства,без да е проверено от специалист дали са подходящи за вас.Дано не бъда разбрана погрешно  Rolling Eyes BlushНе искам да накърня ничия компетентност или желание за помощ,просто от извора както се казва знам,че това може да донесе изключително опасни рискове.

# 10
  • Karlovo
  • Мнения: 533
Здравейте момичета , в предишната темичка забелязах че не съм единствената с бъдещо трето детенце а и термина ни е еднакъв .Аз не съм прибягвала до хомеопатията ,предпочитам билковото лечение .При мен гаденето вече минава и започвам да чувствам един постоянен глад .Понякога когато ви чета и моя бъдещ съпруг сяда до мен и започва с въпросите - Какво толкова четеш, за какво пишете и т.н. ,големи любопитство  Laughing . Днес ходихме с моя син да разглеждаме кошарите то е рано ,но детето има голямо желание да си каже мнението .Много е горд че ще става батко , а дъщеря ми не го казва с думи ,но откакто разбра за бебо е много грижовна , готви ,чисти не ми дава да пипам нищо .Ееех то било хубаво да имаш кой да се грижи за теб  Heart Eyes .

# 11
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Clara мерси за новата темичка Peace
TRINITI и аз още не съм видяла точицата.Чак на 16.02. ще имам това удоволствие. Crazy

# 12
  • Мнения: 50
Здравейте на всички! Най-накрая ви изчетох и реших да се престраша да се включа и аз. Термина ми е на 16 септември видяхме се в 5-та седмица на вагинален и всичко беше ок. Надявам се че този път всичко ще е наред защото миналите 2 не завършиха успешно  Cry
 Вчера бях на преглед но за мой "късмет" се беше развалил ехографа Close но за сметка на това док успя да ме изуми като чу че пия центрум матерна, фк, и cetebe + zink каза да мина на нормални витамини а не за бременни Shocked защото от матерната се раждали мноого големи бебета и това не било хубаво?!! Схванах само че вит. А и Е са в прекалено високи дози но защо да е вредно? Някой ако може да обясни ще съм много благодарна.

# 13
  • Мнения: 102
Здравейте и аз скоро чух за Матерната, че вече я отричали докторите, защото ставали твърди главите на бебетата. Да Ви кажа от опит, първият път като бях бременна си пих матерна и детето си беше напълно нормално не беше нито голямо, нито малко - 3,300 кг. Аз мисля, че полезна Матерната, малко може би се пълнее от нея , но разбира се всичко е индивидуално. Аз при първата бременност при редовно пиене на Матерна наддадох 12 кг., което мисля, че не е много. Иска ми се и сега да наддам толкова , ама май ще е повече  - като гледам как са ми нарастнали гърдите  bombs май ще се дебелее толзи път Simple Smile

# 14
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
И аз още не съм видяла точката Mr. Green
Сега се ядосах на майка ми. Обеснявам и че умирам от глад, но ми се гади и незнам какво искам да ям. Тя започна да изброява какво има в хладилника. Помолих я да не го прави, защото ми става по-лошо като я слушам. Ама, не. Започна да предлага манджи Sick Сега ми е зле повече от глад, но нищо не мога да сложа в устата
За майките с 3 деца - герои Mr. Green Аз не мога да си представя как ще се оправям с две, защото с едно не мога, пък за 3 не смея да си помисля

Общи условия

Активация на акаунт