Загубен багаж!!

  • 5 477
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 74
Zdraveite,maika mi putuva za Sofia minalata subota.poleta beshe Vancouver-Amsterdam-Praga -Sofia.Bagaja i obache ne pristigna.Trite letista nisto ne znaeli po sluchaia,edno hodene po mukite e .Niakoi da ima tozi gorchiv opit?
Suveta mi e da si nadpishete chantite na pone 2-3 mesta.
dano ne vi se sluchi,mnogo nepriatno,ciala chanta s podaruci:(

Последна редакция: сб, 30 юли 2005, 12:26 от rosa

# 1
  • Мнения: 1 116
Ами това много често се случва при такава дестинация, особено ако някъде престоя е бил много малък. И на свекърва ми когато се прибираше и беше загубен единия куфар, но след два дни и го занесоха в къщи.

# 2
  • Мнения: 1 959
Ох слава богу не  дано и на никой не му се слуява Peace

# 3
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Да чукна на дърво, досега не ми се е случвало.  Дано да ги намерят.

# 4
  • Мнения: 508
На мен рез 2002-а така ми се загуби багажа като пътувах за Англия-остана ми само ра4ния в който имашеедна бутилка ракия ,едн стек цигари и две луканки Wink.Та като не си го видях мъжет ми взе да ме успокоява 4е имам с какво да си удавя мъката поне newsm45.Обадихме се на загубени вещи,попълнихме някаква бланка за изгубени вещи и за4акахме.През това време се обаждах къде ли не за този багаж,вклю4ително и на Балкан защото аз с тях пътувах.На 4етвъртия ден ми доставиха 4антите у дома.Ама така се Praynigвси4ко да е вътре и добре 4е беше де.Пожелавам ви успех и дано намерите багажа на майка ти

# 5
  • Мнения: 5 183
Ох, доста неприятно. дано се намери. И аз преживях такъв кошмар идваики си от България с десетмесе4но бебе ... Пътя ни беше София - Лондон - Хонг Конг - НЗ ... В Лондон ни нямаше коли4ката, която ина4е уж щеше да ми бъде дадена на летището, заради дългия престои и т.н. Както и да е -объркали, но поне си я полу4их в НЗ. Да, но единия куфар го нямаше. В краина сметка след 3 дни ни го донесоха у нас. Пожелавам ви и на вас да го намерят и донесат!!!

# 6
  • Мнения: 5 183
Бобо, надявам се скоро да се похвалиш 4е има раздвижване по въпроса с багажа!!!

# 7
  • Мнения: 1 465
Досега слава богу ни6то не ми се е губило, но то е за6тото само веднуж съм ползвала полет с прека4ване - Ал Италия, а ина4е по4ти винаги съм пътувала с Air Bulgaria, а техните полети до Париж бяха директни и просто е нямало как да се загуби багажа. Ама от сега нататък - не се знае, 4е май 6те е с Air France - особено ако мъж ми го вземат на новата работа - 6те пла6таме само 10% от цената на най-скъпите билети Hug

# 8
  • Мнения: 4 244
Тя и Хонда спомена че единия куфар го нямало на София, ама им го донесли след 3 дена
Така че Бобо стискаме палци майка ти да си получи багажа
Обади се и кажи ако имаш новини

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 23 546
Ако майка ти се е обадила на службата за изгубен багаж на летище София те ще и потърсят куфара. На мен ми изгубиха два куфара, огромни със свръхбагаж преди две-три години. Намериха ми ги след повече от седмица и един младеж ми ги докара до вкъщи. Карат ги и в провинцията даже, защото си бях дала адреса в Габрово и като ми се обадиха по телефона ме питаха как да ме намерят. Ама аз си бях в Студентски град, та им се размина.

# 10
  • по света
  • Мнения: 1 587
Миналата година и на мен се загуби багажа в Лондон,обадих се о6те там ,те ре6иха 4е не е ка4ен от тук.Аз бях стра6но ядосана за6тото не бе6е заклу4ен или опакован,а там ми бяха вси4ките дрехи за бременна.Не исках да купувам нови за6тото ми остава6е съвсем малко и се бях изнервила много.
В БГ са6то се обадих 4е го няма,попълних бланката и 4аках.
След около седмица ми доиде багажа от фирмата ми го докараха в ка6ти.
Не липсва6е абсолутно ни6то.

# 11
  • Мнения: 74
Blagodaria za kuraja ,koito mi davate:)
Maika mi oste ne e poluchila nisto.Ot letiste Sofia sa kazali ,che ne mogat nisto da napraviat ,da se oburne kum cheshkite aviolinii.Ot chehite kazvat ,che te ne mogat da tursita bagaji.Vuobste zatvoren krug.Angajirah dilarkata ot koito vzeh biletite da otide lichno do predst. na chehite,utre ste vidim kakvo ste kaje.
Nepriatno e ,che v tazi chanta ima bagaj na dr. hora.Sigurno imate opit s pren. na takuv tip bagaji,uj ste pratiat pismo i idvat s dve chanti s bluzki.Pri nas sluchaia e edna kojena shapka ,koito e 200$,mnogo durjaha d ae skutia ,ta za tova ia slojihme v golemia bagaj.Tezi moi poznati napravo sa mi surditi ,che taka se sluchilo s shapkata,vse edno az sum vinovna,no az gledam ot dobrata strana na tazi situacia,taka razbrah kakvi hora sa:)
stiskaite palci da pristigne nai nakraia:)

# 12
  • Мнения: 1 465
Ами то ако е трябвало да идат те да си вземат 6апката е трябвало знае6 ли колко о6те да платят освен цената и. И ама и нахални - твоята работа е дето се вика "Прави добро - яж лайно" /с извинение към модераторките Embarassed/ ама то си е народна скоропоговорка. Ох дано се наредят не6тата с куфара Praynig

# 13
  • Мнения: 5 183
Нахални и безо4ливи хора - колкото си искаш ... и ние като затръгваме за БГ и се по4вааааааа. Има хора, които се съобразяват, но други се оливат направо с "пакет4етата" за близките си и с претенциите ...

# 14
  • Мнения: 1 909
Zdraveite,maika mi putuva za Sofia minalata subota.poleta beshe Vancouver-Amsterdam-Praga -Sofia.Bagaja i obache ne pristigna.Trite letista nisto ne znaeli po sluchaia,edno hodene po mukite e .Niakoi da ima tozi gorchiv opit?
Suveta mi e da si nadpishete chantite na pone 2-3 mesta.
dano ne vi se sluchi,mnogo nepriatno,ciala chanta s podaruci:(
Днес братовчед ми се върнали от Ню Йорк, но нямам идея как са пътували. 3агубили са се 3 сака по 30 кг, т.е. общо 90 кг багаж - с дрехите и памперсите на 2 деца  Shocked

Общи условия

Активация на акаунт