Самота в новият дом?!

  • 3 008
  • 39
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 327
незнам..    просто как стана при вас когато се преместихте...    когато останахте по цял ден сами с бебето.   и не познавате никой....   
защото колкото и пъти да си повтарям ЕЕее, ще се разходиме малкооо....    се замислям че щеше да е по-добре да е с компания .

# 1
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 171
излез, и ще срещнеш, ще се запознаеш с други майки с деца като теб Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 554
на същото мнение съм като на елиТ,излез ще срещнеш други мами ще се запознаеш,аз като родих никой не познавах с толкова малки бебета освен момичетата от форума,и постепенно завързах приказка в морската градина Grinning голяма съм приказливка Crazy

# 3
  • София
  • Мнения: 327
да.   но ако съм малко по различен характер....   Не бих отишла в парка при една дузина майки и : Здравейте, може ли и аз да обсъждам с вас какви пюрета да ядем....
Не ме разбирайте погрешно....      просто не съм общителна до степен....   просто да общувам с някой..


а и си мисля че едва ли съм единица . Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 289
незнам..    просто как стана при вас когато се преместихте...    когато останахте по цял ден сами с бебето.   и не познавате никой....   
защото колкото и пъти да си повтарям ЕЕее, ще се разходиме малкооо....    се замислям че щеше да е по-добре да е с компания .
Ехх, да ти имам проблема, аз все още си мечатя за такава като твоята  "скука" Peace

# 5
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Ходи в парковете където са и други деца и майки и ще се запознаеш дори без да го искаш понякога. Peace

# 6
  • София, откъм тъмната страна
  • Мнения: 246
E хем искаш компания, хем не си такъв характер. Няма нищо срамно и страшно в това да се запознаеш с майките в квартала, а и както е казала  valeria81 понякога става без да искаш, просто се заговаряте покрай децата и това е. И не тръгвай с нагласата че не можеш и си различен характер, защото наистина може да си останеш сама...

# 7
  • Мнения: 2 388
Ходи в парковете където са и други деца и майки и ще се запознаеш дори без да го искаш понякога. Peace

И аз съм на това мнение.

# 8
  • Мнения: 1 820
аз се преместих в много отдалечен квартал,после родих.Ходех по парковете в началото сама с бебето.Постепенно започнах да се заговарям с другите майки.Къде покрай децата,къде за друго.Или те мен,или аз тях.Сега се познаваме всички и сме постоянно заедно когато е хубаво времето.Приказлива съм и не съм имала такъв проблем.Не знам какво да ти кажа,освен не си стой у вас.Никой няма да ти чукне на вратата! Peace

# 9
  • Мнения: 560
Или ще си пречупиш малко "особения характер" , или ти се очертават много самотни разходки.   bouquet

# 10
  • Мнения: 2 110
Ако си малко по-контактна има страхотни мами навън ,които също като теб се чувстват самотни. Те са навсякъде в парка, за храна в ДГ, в магазина, пред блока....

# 11
  • София
  • Мнения: 619
в кой кв. си?Ако си от Люлин може да се запознаеме  Peace

# 12
  • Мнения: 1 294
И този форум ти дава някаква възможност да се запознаеш с момичета от новия квартал.И наистина, пиши къде си и ще видиш че не си единствената с подобен проблем.
Малко отклонявам от темата, обаче искам да пожелая на doby80, да я има тази сладка скука много скоро Hug

# 13
  • София
  • Мнения: 327
 Grinning   не визирах скуката...или поне не е точното дума...

в Сухата река съм.   колкото до общуването...останах неразбрана, но впредвид че описах всичко с 12 думи- нормално Simple Smile

и не си стоя вкъщи, моля ви.  не съм чак толкова Особена

просто исках да разбера как вие си намерихте company Sunglasses  на мен ми се струваше малко тъпо така да заговарям хората, но пък виждам че всички сте позитивни, явно и в парка ще е така Simple Smile

# 14
  • София
  • Мнения: 619
Ами аз съм доста контактна-поне за такава ме определят.Отивам някъде-има много хора и с еналаг да чакам,все ще намеря с кой да говоря  Rolling Eyes.Имам доста познати и не скучая,ни най малко.Даже понякога ми е идвало в повечко....Ама то си е до човек!

Общи условия

Активация на акаунт