Колко време след мисед аборт правихте секс?

  • 39 070
  • 50
  •   1
Отговори
  • Мнения: 647
Колко време след аборта доктора ви позволи секс, че аз моя забравих да го питам, минаха 6 дни и се чуствам добре, но не е ли рано за секс?

Последна редакция: чт, 29 яну 2009, 18:42 от little rabit

# 1
  • Мнения: 9 973
ти за къде бързаш?Толкова ли е важен,че не можеш дае изчакаш поне 20 дни?
незнам колко се чака всъщност

# 2
  • Мнения: 647
ти за къде бързаш?Толкова ли е важен,че не можеш дае изчакаш поне 20 дни?
незнам колко се чака всъщност

Ми не мога, трябва ли наистина да чакам 20 дни?   Embarassed След секциото не съм чакала толкова в интерес на истината. Не че е важен, но имам много силно желание.

# 3
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
Раничко е.

И, как да кажа, не знам дали този подфорум е мястото за тоя въпрос...
Бързо възстанояване ти желая и успех с контрацепцията следващия път!

# 4
  • Мнения: 647
Раничко е.

И, как да кажа, не знам дали този подфорум е мястото за тоя въпрос...
Бързо възстанояване ти желая и успех с контрацепцията следващия път!

Чувствам се възстановена физически, не става въпрос за контрацепция, диагнозата ми беше мисед аборт в 9-та седмица, нямах избор, не беше по мое желание.  Cry

# 5
  • Мнения: 165
20 или 40 не си спомням точно.Аз също изгарях от желание но се стърпях точно толкова колкото ми бяха казали.Но точната цифра ми бяга от главата.Мисля че ще е 20 дни.

# 6
  • Мнения: 805
Ако не кървиш, и ти е наистина добре, и желанието е наистина толкова голямо, не виждам проблем...

# 7
  • Мнения: 647
Ако не кървиш, и ти е наистина добре, и желанието е наистина толкова голямо, не виждам проблем...

Кървях само до обед в деня на аборта, от тогава не, днес за последно пия Ципрофлоксацин. Иначе физически се чуствам много добре, аз по принцип се възстановям бързо и след секциото ми беше така. Защо трябва да се чака толкова много време?

# 8
  • Мнения: 805
Не знам, не съм медицинско лице...
Ама не мисля, че ще се случи нещо фатално ако правиш секс.
Имам приятелка направила спонт. аборт и месец по-късно пак е с положителен тест и скоро ще ражда...значи е правила секс.
Но пак казвам не съм лекар...

# 9
  • Мнения: 826
На мен ми казаха 1 месец без секс. И аз не издържах до края и започнах по-рано, някъде към 15-20тия ден. Нищо не ми стана. Сега нося здраво бебче в тумбака  Heart Eyes
  Но все пак слушай лекарите - има защо да ти налагат "пост и молитва" . Може би ти си готова, но тялото ти не се е възстановило. Изчакай още мааалко ако можеш и успех за напред  Peace

# 10
  • Мнения: 647
Не знам, не съм медицинско лице...
Ама не мисля, че ще се случи нещо фатално ако правиш секс.
Имам приятелка направила спонт. аборт и месец по-късно пак е с положителен тест и скоро ще ражда...значи е правила секс.
Но пак казвам не съм лекар...

Благодаря ти, все пак.

# 11
  • Мнения: 9 973
На мен ми казаха 1 месец без секс. И аз не издържах до края и започнах по-рано, някъде към 15-20тия ден.
да,но не си правила след 6 дни нали?Има разлика....
може да е заради предпазване от инфекция  Thinking незнам

# 12
  • Мнения: 10 982
Физически се чувствах много добре още на следващия ден, но лекарят ми каза да изчакаме 1 месец и го послушах.

може да е заради предпазване от инфекция  Thinking незнам

Доколкото си спомням, и на мен ми казаха така.

# 13
  • Мнения: 826
На мен ми казаха 1 месец без секс. И аз не издържах до края и започнах по-рано, някъде към 15-20тия ден.
да,но не си правила след 6 дни нали?Има разлика....
може да е заради предпазване от инфекция  Thinking незнам
  Така е ! Изчаках горе долу до 20тия ден. Точно заради опасност от инфекции ми обясниха и са прави. Все пак след такава интервенция тялото е предразположено към такива неприятности и трябва да се внимава Wink

# 14
  • Мнения: 647
На мен ми казаха 1 месец без секс. И аз не издържах до края и започнах по-рано, някъде към 15-20тия ден.
да,но не си правила след 6 дни нали?Има разлика....
може да е заради предпазване от инфекция  Thinking незнам
  Така е ! Изчаках горе долу до 20тия ден. Точно заради опасност от инфекции ми обясниха и са прави. Все пак след такава интервенция тялото е предразположено към такива неприятности и трябва да се внимава Wink

И аз си помислих, че е заради инфекции, ами дори и с презерватив ли не може...  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт