ДА ВИ РАЗКАЖА ЗА ПРИМОРСКО..

  • 4 786
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 89
Преди няколко дни се върнахме от моренцето. Бяхме на Приморско и бях приятно изненадана. На първо място да кажа, че беше впечатляващо чисто. Няма преливащи кофи и боклуци по земята. Забранено е паркирането по тротоарите, и все пак ако някой реши удоволствието му струва 30лв. Непрекъснато обикалят служители на общината и снимат колите паркирали неправилно. И да ви кажа човек спокоино може да се разхожда без да се притеснява. 
Децата до 3г. възраст се хранят БЕЗПЛАТНО в детската кухня/ Да уточня Приморските деца/. Детската градина беше нещо невероятно. Такава хубава и добре поддържана сграда не съм виждала /не е частна/.
Не видях нито едно улично куче, хазайте казаха че няма.
Плажа също беше чист. Навсякъде има кошчета за боклук и странно хората ги ползваха. Страхотно си изкарахма. Наистина беше много хубаво.

# 1
  • Мнения: 2 212
Мога да потвърдя написаното, понеже миналата година бяхме в Приморско и аз останах много приятно впечатлена. Плажът беше чист и особено впечатление ми направи водата - кристално чиста, без нито едно водорасло да видя...Наистина е много хубаво в Приморско - който ще ходи там, ще остане доволен Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 2 623
Това което си написала все едно става дума за някой град в западна Европа, а така трябва да е навсякъде.

# 3
Много се радвам, че е останало така. Ние бяхме в края на юни и беше точно както го описваш. Само, че си мислех, че е защото още не беше сезона и нямаше навалица.

# 4
  • Мнения: 2 013
много се радвам, че е така! Там сме през септември. А какви са цените в кръчмите - сравнено със София или другите големи градове?

# 5
  • Мнения: 89
Същите като в София. Е има и по скъпи заведения, зависи от вашите предпочитания.

# 6
  • Мнения: 3 394
Приморско винаги ми е било любимо!
А за тези неща, които пишеш са си направо рай-явно хората знаят как да печелят от туризма и искат и на туристите да им е добре Peace

# 7
  • Мнения: 2 040
ОТ цялото наше Черноморие, най- любимото ми място за почивка си остана ПРИМОРСКО. Така хубаво си изкарахме, че НИКОГА няма да забравя ... След като се запознахме с тате по-миналата година, той ме покани да ходим на море и отидохме точно там. Може би и затова е оставил тоя град такива ЧУВСТВА в мен ...  Grinning

Красиво, чисто, не е страшно скъпо ... СУПЕР!  Grinning
Едно незабравимо преживяване ...

# 8
  • София
  • Мнения: 15 197
Ама е голяма навалица..... Хора, хора, хора-прииждат отвсякъде. Това пък е моето впечатление. И има ужасно много сергийки. Човек ще си помисли, че на море се ходи, за да се пазарува, едва ли не. Мен не ме кефят такива места.
Иначе наистина е чисто.

# 9
  • Мнения: 2 212
Ама е голяма навалица..... Хора, хора, хора-прииждат отвсякъде. Това пък е моето впечатление. И има ужасно много сергийки. Човек ще си помисли, че на море се ходи, за да се пазарува, едва ли не. Мен не ме кефят такива места.

Мен пък обратно - харесват ми точно оживени места, където има повече хора и ако щещ - да, даже и сергийки, където да зяпам докато вървя Simple Smile Незнам защо, ама съм си такава, то затова любимо място за море ми е Несебър, където същото нещо е харкатерно, но след като бях и в Приморско, и то ми стана любимо...

Иначе виж, за тихи, усамотени плажове...на някой екзотичен зелен остров в океана съм съгласна да превъзмогна липсата на сергийки и навалицата  Laughing Laughing Laughing

# 10
  • Мнения: 8 769
А някой бил ли е на южното черноморие през август (включително и Пирморско)? Защото аз съм била. И не го препоръчвам! Пълна отврат! Naughty

# 11
  • Мнения: 2 212
Туфка, почти винаги съм на южното черноморие (Приморско или Несебър) и почти винаги през август.... и точно за това говорих в горния си пост, че ми харесва да е така да се каже пренаселено...а ти кое точно визираш като неприятно, щото може и да пропускам нещо.... Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 8 769
...а ти кое точно визираш като неприятно, щото може и да пропускам нещо.... Rolling Eyes
Взирам навалицата от хора (което обаче на теб ти харесва), тъпканицата по улиците и по плажовете (хавлия върху хавлия, буквално), чалготията, която те залива отвсякъде, изключително грозното отношение на търговците към туристите. Писала съм за това и в други теми. След като години наред всяко лято бях по южното черноморие, лято 2003 ми беше за последно. Ще почакам да се оправят нещата, за да му хвърля един поглед.
В Несебър определено е чисто. За Приморско-може би вече е (щом така твърдите, не рискувам да ходя пак там). Преди няколко гидини не беше така, но е хубаво, че вървят напред.
За останалите градчета-кофти работа!

# 13
  • Мнения: 2 212
Ееее, да, права си, аз и аз не мога да кажа, че обичам таква навалица, че да се блъксаш и настъпваш и да ти дишат във врата, но така да е оживено, да има много хора, да чуваш различни речи...а за плажа, да...там вече не мога да кажа, че съм привърженичка на това, че и игла да пуснеш няма къде да падне...кофти си е наистина....

# 14
  • Мнения: 1 363
А някой бил ли е на южното черноморие през август (включително и Пирморско)? Защото аз съм била. И не го препоръчвам! Пълна отврат! Naughty
аз от години не съм ходил на черно море.. но през миналия век мога да кажа, че съм ходил няколко пъти на северното, след което бегом към южното.. по-гнусно нещо от северното черноморие и в албания няма..
мръсен плаж, високи цени, пълна излагация.. морето прилича на локва пикня.. и след това бегом на юг от бургас.. където започва истинския рай.. страхотни плажове, приемливи цени, добро обслужване и т.н.
на мен любимото ми местенце е Созопол, но от давна не е добра идея, защото е прекалено известно.. Но мичурин, приморско, черноморец, ахтопол... синеморец... са поределено приятни местенца за разлика от противните северно-черномосрски истории, където колкото е по-мръсно и неприятно, толкова е по-скъпо..

Общи условия

Активация на акаунт