За вашата история жени и мъжете записали се в нея. - петъчна

  • 4 100
  • 103
  •   1
Отговори
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Всяка жена има история, но само някои допускат мъжете си да се запишат там.
Вашите мъже записали ли са се там? Тези които не са, искат ли? А вас страх ли ви е от това?


п.с. заглавието може да се интерпретира свободно.

Последна редакция: пт, 30 яну 2009, 10:28 от Labrador

# 1
  • Мнения: 101
Въх, обърках гласовете в анкетата. Не, но ще се пробва ми е отговора, но цъкнах горното. Ще се пробва, защото смятам, че ще ми допадне. Пък и имам доверие на сегашния човек, на предишните нямах:) Не всеки е достоен да влезне в аналите и да бъде записан в мемоарите ми.

Последна редакция: пт, 30 яну 2009, 09:49 от Heltah

# 2
  • Мнения: 17 546
Да, някои от моите мъже са се записали в историята ми. Други обаче са изпаднали в забвение и историята не помни за тях нищо.

Всъщност не знам дали те разбирам, Labrador! Нито твърдението за историята, нито въпросите! А специално бръкнах в Клюто, за да намеря твоята петъчна. Laughing

# 3
  • Мнения: 15 619
Аз водя записките....както искаш, така го интерпретирай.
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 4
  • Мнения: 2 448
Аз харесвам моята история.
Както искаш го разбирай, Labrador.

Очаквам да видя, дали няма да се напълнят първа и втора опция, а да се окаже, че писатели няма.  Laughing

# 5
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Да, някои от моите мъже са се записали в историята ми. Други обаче са изпаднали в забвение и историята не помни за тях нищо.

Всъщност не знам дали те разбирам, Labrador! Нито твърдението за историята, нито въпросите! А специално бръкнах в Клюто, за да намеря твоята петъчна. Laughing

Ако задам пределно ясно въпроса, едва ли ще доживее до обяд темата.
но да разбирам че едните са писали а другите не са се записали ?

Аз харесвам моята история.
Както искаш го разбирай, Labrador.

Очаквам да видя, дали няма да се напълнят първа и втора опция, а да се окаже, че писатели няма.  Laughing

писателите в този форум са малко, но ако има и от женски пол ... хммм ще ме шокирате.

# 6
  • Мнения: 984
Анали с интерпретации или истории с изводи? Mr. Green

В моята история всеки мъж си има място, точно определено. Не съм имала "случайни" връзки. Гледам на мъжете като на обект на изследване. Първо - увод, второ - теза, трето - експеримент и резултати, четвърто - анализ на резултатите, пето - изводи и препоръки. Grinning

Имам една връзка, която ме докара до истерични резултати, а анализа премина в заключение. За съжаление бях твърде млада, за да си направя изводи и твърде несигурна, за да отправя препоръки към следващия. Така от един челен удар попаднах в друг, слава Богу без трайни увреди.

Сега съм омъжена за най-добрия си приятел, с който се познаваме от тринадесетгодишни. Общо взето имам какво да анализирам.

Последна редакция: пт, 30 яну 2009, 10:02 от Мишона

# 7
  • Мнения: 5 940
Явно имам къса памет. Забравих я, честно. Имам си хубаво настояще. Такова, каквото винаги съм го искала.

# 8
  • Мнения: X
Колко интересна тема!  Grinning 15

# 9
  • Мнения: 5 940
Имало анкета  Laughing

# 10
  • Мнения: 17 546
Ако задам пределно ясно въпроса, едва ли ще доживее до обяд темата.
но да разбирам че едните са писали а другите не са се записали ?
Ъъъ,  в тази история, която прозрях че те вълнува, има записан само един доктор! Служебно Joy Значи, не разбирай така, както си разбрал.
Боже, като не внимавам, сега ще трябва да обявя, че аз съм една жена без история! ooooh! Laughing

# 11
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
...
Имам една връзка, която ме докара до истерични резултати, а анализа премина в заключение. За съжаление бях твърде млада, за да си направя изводи и твърде несигурна, за да отправя препоръки към следващия. Така от един челен удав попаднах в друг, слава Богу без трайни увреди.

анализа винаги е за накрая, обратното не се препоръчва от докторите.


Ако задам пределно ясно въпроса, едва ли ще доживее до обяд темата.
но да разбирам че едните са писали а другите не са се записали ?
Ъъъ,  в тази история, която прозрях че те вълнува, има записан само един доктор! Служебно Joy Значи, не разбирай така, както си разбрал.
Боже, като не внимавам, сега ще трябва да обявя, че аз съм една жена без история! ooooh! Laughing

 Grinning

# 12
  • Мнения: 984
Лабрадор, не може да има заключение без анализ, не анален контакт, прости за вмъкването. Mr. Green

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 114
Е...срам не срам...не ми е много голяма и интересна историята.Двама пробваха да се запишат,но само вторият успя,ама преди това ме сдоби с дете,та да не мърдам,за по-сигурно.Истории много,но аналиите нещо ми се губят Blush

# 14
  • Мнения: 78
Дали да напиша "писател търси анали за попълване"?... newsm78

Не, няма.

Пробвал съм, но не ми харесва, е моят отговор. И преди да си направите грешни изводи (пази боже, плюй три пъти през рамо), да уточня:

Пробвал съм да се записвам в историята на няколко жени в живота ми. Не ми харесва, защото никоя от тях не го е правила доброволно, в смисъл ей така да каже "айде най-сетне па ти бе".

Харесва ми това, че в тези случаи тя го е правила заради мен, защото се знае че почти няма мъж, който да не иска.

Не ми харесва това, че е принудително, не обичам да принуждавам.


Интересна тема, Лабрадор, и много добре поставен въпрос. Моите уважения за начина на представяне.

Общи условия

Активация на акаунт