За свободното време забавления

  • 902
  • 7
  •   1
Отговори
Здравейте!
Искам да Ви попитам с какво се занимават Вашите деца през свободното им време? Ето, например, сега се чудя за утрешния ден, който се очертава да бъде студен, какво да измисля за двама малчугани в 3-ти и в 5-ти клас. Благодаря за всяко предложение.

# 1
  • Мнения: 2 803
Дъщеря си водя на Ледената пързалка, стига да не вали, независимо колко е студено. Хем се забавлява, хем тренира, движи се.

# 2
  • София
  • Мнения: 403
Скоро водих сина ми в Природо-научния музей и му беше доста интересно. Ходили сме и в Музея на земята и хората. Правим разходки на Витоша, когато времето позволява или до Банкя.

# 3
  • Мнения: 2 132
И ние често посещаваме Ледената пързалка.Сега във Варна вали и ще сме в Мола на боулинг Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 62 595
Има с какво да се занимават. Най-малкото могат да се наспят и да си напишат домашните, да преговорят малко по по-трудните предмети. Ще поиграят, ще помързелуват. Няма аз да им намирам занимавки, би трябвало на тяхната възраст да могат да си запълват времето сами. В този студ никой не може да ме съблазси да ходя някъде.

# 5
  • Мнения: 8 999
Моите са в 1ви и 2ри клас. Ходят на гости или те си канят приятелчета вкъщи, посещаваме и ледената пързалка, водя ги на кино или кротко се занимават вкъщи. Днес например до обяд синът ми рисува, а дъщеря ми си преобличаше бебетата и ги хранеше.

# 6
  • Мнения: 43
В нашия град за съжаление няма ледена пързалка.Обикновенно си поспиваме поне до 10 ч
без значение кои ден е(затова и избрах да сме 2 смяна 1 срок но от понеделник сме 1 смяна и не знам как ще ставаме тя и като бебе си спеше до късно).Дъщеря ми обича да си играем на различни игри- не се сърди човече, пъзели , с мозаики и др.Водя я често и до Варна на разходки и разбира се до Варна мол на детския кът.В неделя ходим на куклен театър (само тогава има представления).Миналата година събота и неделя ходеше на модерен балет, но много и беше изморително без почивка и се отказахме от балета .През лятото ходим много често на плаж, а през пролетта и есента се разхождаме в градската градина (имаме мн хубава в нашия град с езеро и големи детски площадки и аз да се похваля с нещо за града ни)

# 7
  • Мнения: 4 204
На първо място гледам да го ограничавам от компа и Тв независимо дали е делничен ден или почивен.
За софиянки ще споделя едно чудесно място с огромно разнообразие от извънкласни форми на смешни цени.Става въпрос за националния дворец на децата/на Стамболийски/.Сигурно го знаете от едно време.Моя син ходи там съботите до обяд, защото ни е далече и през седмицата не можем да стигне с тоя трафик!
Други развлечения когато е студено! newsm78Купувам такива комплекти- занимателни да твори.Взехме и една прожекционна лампа.Прожектира контур на картинка върху лист и детето трябва да направи контура и да оцвети картинката.Реди лего или Кликс.И естественно на компа, но по половин час дневно.
Като е хубаво времето нямаме грижи.Парка е срещу нас.Трябват му само здрава топка и маратонки и футболът е организиран!

Общи условия

Активация на акаунт