Davines

  • 11 797
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 144
Мисля да си купя шампоан и маска от тази марка.Някой ако ги е ползвал моля да сподели мнението си  bouquet

# 1
  • Мнения: 17 402
Въпреки хвалбите, които съм изчела, аз не съм доволна. Нито от шампоана, нито от олио не олиото за къдрици. Това нищо не означава обаче, ти може и да си.

# 2
  • Мнения: 1 046
Без мнение, положително или отрицателно. Съпругът ми го ползва срещу косопад вече 2 месеца, не съм видяла нито ефект, нито влошаване на състоянието.

# 3
  • Мнения: 2 110
На мен ми допадат. Наистина цената е малко над средното ,но съм ЗА.
Ползвала съм Енергизиращата серия и серията за суха коса.

# 4
  • Мнения: 97
Ползвала съм само шампоана за мазен скалп и определено не съм доволна. Едва ли ще опитам с някой друг  техен продукт , още повече, че са в ценовата категория на Фито и Дюкре - несравнимо по-добри.

# 5
  • Мнения: 59
Аз съм ползвала олиото за къдрава коса и кристалите.Много съм доволна.Заслужава си цената.

# 6
  • Мнения: 207
Аз пък съм страшно доволна от продуктите им - използвала съм енергезиращия шампоан и определено косата ми започна много бързо да расте,а косопада намаля - използвала съм го 6м,заедос енергезиращия гел,той пък е много икономичен и тубичката ми стигна за над 6м,като го нанасях 2 пъти седмично.Само малко по-бързо се омазняваше косата от шампоана,понеже е с етерични масла.Мъжът ми пък имаше упорит пърхут,който не мина нито с Фито,нито с Дюкре,нито с Рене,но от този се изчисти и сега като поддържаща терапия използва само ежедневния шампоан с мюсли,май антистрес се водеше.Маската им Вегетарианско чудо също ми допада за подхранване,както и олиото не-олио.Явно си е до коса,но аз съм страшно доволна до момента  Peace

# 7
  • Варна
  • Мнения: 632
И на мен ми допадат продуктите на Давинес. Ползвала съм енергезиращия шампоан и флуида за изправяне, супер са.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 838
Пишете ме в списъка на доволните  Peace

# 9
  • Мнения: 128
Преди години съм копувала шампоана за нормална коса и бях страшно доволна.Но преди 1 мес си взех шампоан за поддържане на кафява коса и и от 2 измивания ми направи страхотен пърхут и още не мога да го изчистя ooooh!

# 10
  • Мнения: 673
Здравейте,  а някой ползвал ли е шампоана им против косопад и има ли някакви наблюдения върху него? На мен мъжът ми ползва този против пърхот и е много доволен. Понеже аз напоследък имам проблеми с косопада се чудя какво да си взема. Ще бъда благодарна за съвет.   bouquet

# 11
  • Мнения: 3 050
блек лейди, хубав е
ползвала съм две опаковки  Hug

Общи условия

Активация на акаунт