В Банско - кой хотел?

  • 10 809
  • 65
  •   1
Отговори
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Здравейте!  Grinning
Много моля, да ме ориентирате... В нет-а е море от хотелски предложения за Банско  Crazy Crazy Crazy. Аз не съм запозната с района и нямам грам представа кое къде е.
Понеже не карам ски, явно ще се разхождам... Та можете ли да ми препоръчате някое хотелче, което хем да е удобно за пистите, хем за моите разходки. Не държа да е супер лукс или да има изискано СПА. Няма да сме с деца Wink
Благодаря Ви   bouquet

# 1
  • Мнения: 934
Шани, ако позволиш да ползвам темата,

Какви са  в момента условията на Банско?
Утре сутринта пътуваме за уикенда.
Мерси.

# 2
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
аз ти позволямва, разбира се  Embarassed
Но защо не споделяш за къде имате резервация  Crossing Arms
  bouquet

# 3
  • Мнения: 934
Но защо не споделяш за къде имате резервация  Crossing Arms

Шани, на гости сме и ако направя резервация за хотел - че ме утепаа  Mr. Green Laughing

Иначе сме били в различни хотели в Банско, Разлог, с.Баня, но не и в последните 2 години,
така че нямам актуално инфо. При това предлагане наистина не е лесен избора.

# 4
  • Мнения: 3 294
За Банско не мога да ти кажа нищо от собствен опит . Септември бяхме на Катарино , на 7 км от Банско е ... това ни беше трето посещение там , харесва ми престоя  .
Едни приятели бяха отседнали в Банско за същия период , в хотел Лъки Банско , останаха доволни . Но аз лично не съм отсядала там . Успех  Peace

# 5
  • Мнения: 1 165
Ние си запазихме в този http://www.visitbulgaria.net/bg/bansko/hotels/mountview_lodge_apts.html .От понеделник сме там и ще мога да дам по-актуална информация как е като се върнем.Иначе ми изглежда много прилично, а и цената е направо изумителна

# 6
  • Мнения: 795
tincheto, заинтригува и мен с това предложение, ще чакам коментарите ти след почивката, пожелавам ви да си прекарате страхотно!

# 7
  • Мнения: 1 165
Благодаря.Ако имам възможност ще пиша още от там.

# 8
  • София
  • Мнения: 377
Ние сме си запазили за 14.02 във "Вила Рока" - http://www.villaroka.com/index_bg.html. Цената за нощувка + закуска + вечеря е 150лв. Подозирам, че при това положение, вечерята е на шведска маса, но не е проблем, нали има рум сервиз Laughing Ние ще сме за първи път там, приятели, казват, че е добър.

# 9
  • Мнения: 1 165
На мен пък ми казаха, че бил много подтискащ, но всеки търси различни неща.Всичко било в тъмни тонове вътре,баните били отделени със стъклена врата и дефакто всичко се виждало.

# 10
  • Мнения: 795
http://www.visitbulgaria.net/bg/bansko/hotels/redenka_palace_aparthotel.html това предложение също ми хареса, някой вече посетил ли е този хотел ?

# 11
  • Мнения: 502
Диора добре изглежда. аз разлгедах и сайта на Вихрен палас и ми хареса заради детския кът. тъй като искам да сме с детето държа да има и детски кът. за Кемпински знам че имат хубав детски кът, но цените са високи.

# 12
  • Мнения: 3 215
Вчера не съм влизала във форума,та не съм видяла темата...
Вила Рока - на мен ми харесва,сега е пълна с гърци,не е близо до лифта,но е на пътя към лифта.Близо е до центъра (даже направо си е в центъра)
Реденка - на пътя преди разклона за Разлог - далеч от всичко.Не бих отседнала там особено през зимата.През лятото поне имат откирт басейн...и все пак си на главния път София -Банско - въздухът със сигурност не най-чистият.

Ели, за детските кътове писах много - има тема,разрови малко по-назад  Peace

В момента условията за ски са идеални - падна хубав сняг в планината.В града няма никакъв сняг,което е малко тягостно.

Аз в другата тема с клубовете и занимавките за деца бях препоръчала едно хотелче - хем е близо до центъра,хем за 5мин с кола си до лифта (10-тина минути пеш).Двойна стая със закуска - 60лв,апартамент - 80лв. Еро координати: www.nevi.bansko.org
Mountain Paradise също не е лош избор за каращите ски,както и з атези с деца - има басей за плацикане,има и детска стая  Peace
Друг апартхотел с хубав детски кът е Кандахар - намира се срещу Кемпински,малко по-навътре сред новите сгради там.Няма нужда да отсядате там - може само клуба да ползвате  Peace

# 13
  • Мнения: 795
Old Sport, благодаря, полезна информация даваш   bouquet

# 14
  • Мнения: 3 215
Моля, питайте каквото ви интерсува - мнението ми е обективно  Peace
Ели, Вихрен Палас е добър - с хубав Спа център. Не е особено евтино обаче  newsm78 Иначе е на една крачка от лифта  Peace

Общи условия

Активация на акаунт