Моля някой компетентен да ми помогне !

  • 728
  • 7
  •   1
Отговори
  • Свищов, Враца
  • Мнения: 193
Имам детенце на 1г 6месеца.Детето ми е с неизлекувана в нашия град ДО  пневмония.Личната ни отказа направление за хоспитализация  и каза ,че ако направо отидем в Детското отделениев Плевен,ще ни приемат под предлог -ДОШЪЛ САМ и пак ще минем по клинична пътека от здравната каса!Това наистина ли е така!да не би да тръгнем за Плевен и да ни върнат!
Благодаря ви ! Hug

# 1
  • Мнения: 1 484
Как  така  ще  ти  отказва   направление  подай  жалба  в  Ной  срещу нея.Но  мисля  че  трябва  да  ти  издаде   лист   за  постъпване  в  болница.Много  зависи  и  кой  доктор   ще  те  приеме  но  предполагам  че  няма  да  те  върнат  с  болно  детенце.Нали  са  здравно  осигурени  до  18 годишни.Бързо  оздравяване  ви  желая.

# 2
  • Свищов, Враца
  • Мнения: 193
 Cry Ами нейното обяснение че вече е лекувана в Свищов и няма право да ни даде направление!Аз се договорих по друга клинична пътека да ни даде и,но тя не пожела!Незнам вече какно да правя!Отчайвам се!А в къщи се мъчи малката душичка!

# 3
  • Мнения: 1 484
Ако  имаш  възможност  я  заведи  в  Клиника  Авис  МЕДИКА  Плевен  има  и  болница  към  нея  винаги  има  дежурни  ако  искаш  се  обади  първо  и  питай  как  стоят  нещата  с  приемането  тел  0648808  надявам  се  да  съм  ти помогнала.

# 4
  • Мнения: 1 484
И  тези  телефони  намерих  за  болницатаДКЦ тел.:064 / 90 90 90
МБАЛ тел.:064 / 90 90 92

# 5
  • София
  • Мнения: 3 751
Е личната нищо ли не ви изписа за доизлекуване на пневмонията в къщи?

# 6
  • Свищов, Враца
  • Мнения: 193
Е личната нищо ли не ви изписа за доизлекуване на пневмонията в къщи?
Изписа ни Фромилид,но тя все още има висока Т
kiki06 , Hug Hug

# 7
  • Мнения: 1 484
как  сте  имате  ли  подобрение.

Общи условия

Активация на акаунт