malko me e strah

  • 1 181
  • 11
  •   1
Отговори
parvo iskam da se izvinia na moderatoite i na vsihki koioto chett v momenta ,mnogo mi e trudno s kirilicata( molia za izvinenie ztova pisha na latinca)naistina se strahuvam mnogo iskam da imam bebche a hem me e strah ot tova hem mi se iska da sam bremena chuvstvam se leko ujasno dnes napravih test za bremenost makar che data  na predstoiashtiat  mi mesechen ciakal da e na 03.02 test beshe otricatelen podtiknata bih da go napravia ot otvratitelnoto gadne ot vsiakavi mirizmi i bolkite koito imam , uj izchetoh gde shto ima forumi za rana diagnostika na bremenost no taka i ne nachih imeto na testa koito moje da opredeli bremenost v nai raniat stadii vaprosat mi e ima li takav test i kak e saotvetno zaglavieto mu
mnogo blagodaria predvaritelno

# 1
  • Мнения: 2 270
кръвен тест в лаборатория Peace

# 2
blagodaria ti za otgovora ,dnes obache nai veroiatno e kasno za nego v ponedelnik  za zapatvam kam nai blizkata laboratoria

# 3
  • Мнения: 453
Доста от лабораториите работят и в събота !

# 4
  • Мнения: 31
Аз само не разбрах следното: страх те е, че си бременна или че не си?  Защото ако е второто малко ми се струва гадно да задаваш въпроса си точно в този раздел на форума.

# 5
  • Мнения: 1 187
Аз само не разбрах следното: страх те е, че си бременна или че не си?  Защото ако е второто малко ми се струва гадно да задаваш въпроса си точно в този раздел на форума.
Според мен я е страх дали ще се справи. Спокойно, mama_ninka, нормално е. Както е написала pretty - кръвен тест. Късмет и дано да е това, което искаш.

# 6
# 7
naistina me e strah dali shte se spravia no mnogo mnogo iskam bebche ot 4 meseca se probvame i vse ne se poluchava dano na vsekimu koito go jelae da se sluchi  tova e nai prekrasnoto neshto na sveta

# 8
  • Мнения: 1 187
mama_ninka, 4 месеца не е дълъг период, успокой се, отиди профилактично на АГ и дано скоро се похвалиш.

# 9
dnes otivam ,dano se e sluchilo blagodaria ti Ayrora za razbiraneto

# 10
  • Мнения: 9 973
ще чакаме да се похвалиш после

# 11
okaza se che podoben kraven test v kvartala v koito jiveia moje da se napravi sam v edna laboratoria i estestveno za moi "kasmet" ti raboti do 12 ,lichinat ni dokotor kaza da  izchakam ako se e sluchilo sluchilo se ako ne sledvashtiat pat mojebi e prava

Общи условия

Активация на акаунт