как да облеча ео като го нося в кенгуру през зимата

  • 2 299
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Бебо е на три месеца и половина и до сега не съм го слагала в кенгуру.Не знам как да го облеча,достатъчно ли е само с ескимос и шапка?

# 1
  • Мнения: 3 993
Достатъчно е.  Peace

# 2
  • Мнения: 122
Аз го нося облечен и допълнително завит под едно мое широко яке, специално за тези разходки.

# 3
  • Мнения: 27 524
Достатъчно е. Ако духа или станеше прекалено студено, го закопчавах под якето  Grinning

# 4
  • Мнения: 236
Ами достатъчно е мисля, така и така кенгурото може да го стегне с тези дебели дрехи, така че не го навличай много. Ще е близо да теб, до тялото ти, няма да е толкова изложен на студа. Шапчица, ръкавички, топли буйки или ботушки и давайте! Peace

# 5
  • Мнения: 4 433
Да това е достатъчно.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Достатъчно е.И аз загръщах с якето при необходимост.

# 7
# 8
  • Мнения: 90
Ако температурите са минусови, под космонавтчето обличам-боди дълъг ръкав,памучна блузка и елече; ако не-без елечето Simple Smile

# 9
  • Мнения: 9 973
с ескимос обличах,а като духа завивах с якето си

# 10
  • Мнения: 1 554
достатъчно е Peace

# 11
  • Мнения: 2 587
Достатъчно е.Не съм завивала дъщеря ми и с моето яке,понеже ме беше страх да не й стане пък топло и да се изпоти(много се потеше като бебе и сега си е така,затова я гледам да е  на по-хладно и по-леко облечена)

# 12
  • Мнения: 2 013
Да това е достатъчно.

И аз така мисля  Thinking

# 13
# 14
  • Мнения: 4 491
Онзи ден гледах снимки на близнаците на Бранджелина, бяха в кенгура, едното в майка си, другото в баща си, и отзад на кенгурата висяха някакви шалове. Та се чудех за завиване ли ги ползват или да крият бебетата от папараците.  Laughing
Иначе космонавт и шапка на мен ми се струва достатъчно, ходилцата също трябва да са добре защитени.

Общи условия

Активация на акаунт