Хижа/къща/вила за 20-на човека?

  • 3 790
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 550
Някой да знае прилично място, където могат да отседнат 20на човека в близост до София. До към 100-150км.

Ако има собствена механа ще е чудесно.

Не държим точно на лукс, но да е чисто и хубаво.

# 1
  • Мнения: 605
Заповядай
http://www.villacherven.com/Welcome.html

Бяхме там на Нова година. Беше чисто и топло. Само с храната трябва да се уговаряте предварително какво искате да ви сготвят.
Единственият минус е, че има черен път около 1,5 км до там.

# 2
  • Мнения: 1 883
Днес се връщаме от страхотна къща в Рибарица ..до Тетевен е . Двуетажна , с всички нормални условия на нормални цени .Хранехме се в близката механа .

# 3
  • Sf
  • Мнения: 978
Вила Джули, Юндола - http://www.jundola.com/
Два пъти сме ходили - април и декември 2008 - прекрасно е. Към стаите, които са описани на сайта, са добавени още две - една двойна и една четворна. Вилата няма и една година. Чисто, уютно, поддържано, просторно. Исках да я резервирам за НГ, обадих се в края на август и вече беше заета. Кухнята е добре оборудвана, но трябва да си готвите сами. Иначе в самото село развлечения няма. Ние ходихме до Белмекен първия път, а втория - до Велинград на разходка.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 392
Бих ти препоръчала курортния комплекс Св.Констатин над Пещера. Пътят до там е чудесен, асфалтов /без дупки/, само дето има малко повече завои. Там в центъра на комплекса има няколко бунгала за по 4 човека. Бунгалата са много чисти, със санитарен възел, баня, радиатори за отопление и обзаведени с нови мебели. Бунгалата са в непосредствена близост до едно заведение, чайна му казват, в което може да се хапне скара, пържени картофки, има алкохол, бира, кафе и разни други неща. В тази чайна има и обзаведена механа, с камина, която е на разположение на ползващите бунгалата. Всички тези неща са на огромна поляна и има място за паркиране. В комплексна има още магазин за хранителни стоки, хотел с  ресторант, много частни вили, изобщо е много облагородено. Природата е страхотна. Ако проявяваш интерес ще ти дам телефона на собственичката на бунгалата, която държи и чайната, за да си направите резервация.

# 5
  • Мнения: 580
Избери си ...

На мен лично, тази ми е фаворит, но е малко скъпичка...

# 6
  • Cофия
  • Мнения: 1 211
Избери си ...

На мен лично, тази ми е фаворит, но е малко скъпичка...
Колоко е цената на цялата къща за вечер?

# 7
  • Мнения: 2 249
дале4е е от софия,но пък е приказно-скоро бях там
http://selo.bg/accomodation_details/bg/245/3468/hotelski_kompleks_ichera.html
хотелски комплекс И4ера

# 8
  • Мнения: 580
Избери си ...

На мен лично, тази ми е фаворит, но е малко скъпичка...
Колоко е цената на цялата къща за вечер?
450 лева/за ден/за цялата къща..... поне на нас такава цена ни казаха

# 9
  • Мнения: 506
в копривщица и рибарица можеш да намериш  такива къщи

# 10
  • Враца
  • Мнения: 2 142
здрасти
ние миналата година бяхме в къща "дора и цонка " в копривщица
страхотен двор, който се заключва и децата си играеха без да ги мислят родителите, невероятно уютна механа, напълно оборудвана кухня /ние дори пекохме цяло агне/ , има и голяма камина отвън за печене...
недостатъци- не беше много чисто, ама ние запретнахе ръкави и позачистихме както баните, така и кухнята. колкото до стаите- чисти чаршафи, телевизор, много топло /парното е локално и няма ограничение колко да си слагаш да се топлиш.
другия недостатък- в района е ниско налягането на водата и в общи линии само на 1 етаж течеше нормално през повечето време.
но ние бяхме компания от близки приятели и се къпехме всички в баните на 1 етаж, така че не е толкова страшно.
да не забравя да кажа че къщата е близо до центъра, до площада.
забравих цените - миналата година май месец по 18 лв на възрастен, незнам за дете колко се плащаше тогава.

Общи условия

Активация на акаунт