Диетата на Пета Уилсън "Никита"

  • 1 993
  • 3
  •   1
Отговори
Здравейте!   bouquet
Най - накрая се осмелих да пиша и аз!  Embarassed
От доста време се интересувам от диети, пробвала съм какво ли не... Това е единствената диета, която не ме е разочаровала...Сега ще я споделя с вас!  Wink

1 ден: до 500гр.сварени картофи + 1,5 л. айрян;
2 ден: 100 - 200гр. сварено пилешко месо + 1,5 л. айрян;
3 ден: 100 - 200гр. сварено телешко месо + 1,5 л. айрян;
4 ден: 100 - 200гр. сварена риба + 1,5 л. айрян;
5 ден: плодове и зеленчуци + 1,5 л. айрян;
6 ден: само 1,5 л. айрян;
7 ден: само минерална вода

Искам да добавя малко пояснения. Тъй като всички знаем колко е неприятно да се хапва сварено безвкусно месо, ви предлагам да го замените с шунка(така предпочитам аз). Четвъртият ден го разнообразявам с консерва риба със зеленчуци(може и две, ако сте гладни). Айрянът си го приготвям като към литър вода добавям една кофичка кисело мляко с 2% масленост. Относно пети ден - между плод и зеленчук трябва да има интервал от два часа.(например в 12 часа хапвате салата от зеле, към 14 часа ви се полага ябълка и т.н.). Шести и седми ден ги пропускам, т.е. хапвам каквото съм готвила, без да прекалявам... Wink
Може да се каже, че тези дни са ми като захранване и после повтарям диетата.
За малко да забравя - пийвам си кафенце(без захар)-незнам дали е позволено.

Предполагам, че ще ме попитате какви резултати да очаквате?
Моят личен опит : за две седмици - 10 кг.

Пожелавам ви успех!   bouquet Надявам се, че съм помогнала! Hug

# 1
  • Мнения: 22 414
Не изглежда зле, но....за 2седмици 10кг.....освен ако не си била над 100кг, не виждам начин да отслабнеш с 10кг за 2седмици.

# 2
бях 75кг и станах 65кг

# 3
С такава диета връщането на килограмите е задължително.За да не се върнат след диетата поне 1 година трябва да има захранване

Общи условия

Активация на акаунт