Да ни е честит новия форум!

  • 4 532
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 394
Здравейте мамчета, татковци и бебчета!

Да ни е честит новия форум!
Да порастнат милите ни дечица силни, здрави и умни!!!
Да са с много късмет и да станат добри хора Hug

Защото ни правят безумно щастливи Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 387
айде да се преместим в новата тема...арвен добави в заглавието, че сме ЯНУАРКИТЕ...и после да вмъкнем и имената на бебчета...да има първа информативна страница...ако ти се занимава...

# 2
  • Мнения: 7
Здравейте сладурки!
тъкмо писах в старата тема и виждам нова такава ....  Peace ЧЕСТИТА и САМО ХУБАВИ постове!!!!  Praynig
пействам си поста и тук...  Embarassed
Ето че вече и ние сме на линия. Е, то от два дни сме си в къщи, след двудневния престой в болницата, но от недоспиване и настоящо преорганизиране, не мога да смогна да пиша. Благодаря на Лорини, че беше моя вестителка и на всички които ни честитиха!  Hug

Ето и малко снимков материал с нашето съкровище любимо:

http://picasaweb.google.com/SteDalin/DanielIlinov#

Хубав ден на всички и много позитивни емоции с беборлинчетата. А на още чакащите стискам палци и се моля   Praynig да имате леко и безпроблемно раждане (като моето-един час след прекрачване прага на болницата, бебче Даниел проплака и се здрависа със своето татенце, просълзено...)
   

# 3
  • Мнения: 851
Честито ни преместване  Laughing
Да са ни живи и здрави бебчетата  Hug

# 4
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Въх, вече тук ще пишем.  Hug
Дано скоро, леко и безпроблемно родят останалите 2 в 1.

# 5
  • Мнения: 52
Здравейте, мами!
Да ни е честита нова темичка!
 Вчера посрещах гости - на питка.  Баби, лели, каки идваха да видят малкия юнак! Питката я замесих аз, че нали някой тук беше казал, че трябва да я меси човек с двама живи родители.. На църква не сме ходили, че тук през седмицата май не е отворена newsm78
За памперсите - направих грешката да купя Sleep and play - не го правете - по тънки са някак и много бързо ги начурква Гого.
И ние имаме много пъпчици #Cussing out загрозяват ми детенцето! Доктора ми изписа някакви кремчета, ама не искам да прекалявам. Едните пъпчици се махат, другите излизат и трябва дефакто да му мажа цялото лице, а на листовките пише, че не бива да се прилага на големи участъци... Снощи го намазах с кремчето за дупе на Пенатен - май има ефект newsm78
Лорини, браво за упоритостта с изхождането!
Аз два дни опитах да караме само с капки Био Гайа, но Гого беше неспокоен, сега ги комбинирам  със саб симплекс и се пооспокоихме.
Това е от нас!  Hug Ха дано да се стопли времето пак, че да Ходим на разходки Praynig

# 6
  • Мнения: 1 102
Да ни е честита новата тема.   bouquet
Честито и на Алекс за синчето и.   bouquet
Друг остана ли необебил се?  newsm78
Ние се гледаме с малката хубавица, за сега се справяме.  Peace

# 7
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
bilqna_dv  Да кажа и аз същото за Памперс- вече пари трябва ди ми дават, че да ги ползвам.
А защо толкова те дразнят тази пъпчици- много често ,кремчетата които изписват са с кортико стероиди, които никак, ама никак не са полезни за бебето. Така че виж пак състава на кремчето.
В предната тема гледам сте обсъждали захранването- ами то зависи от педиатъра- с баткото май и аз към 2 месеца захраних със сокче от ябълка.
 Лорини за корема, що не си вземеш колан- при мен с такъв на Труимф, корема ми почти се прибра.
И на Преслав му тече едното оченца- ама той е така от раждането. Промивам го с лайка и има пдобрания. Няма да избързвам за сега с капки и т.н. Дано се успокои скоро очето.
ОХ, не успявам да пиша по всичко дето сте го обсъждали. По малко ще влизам в час.

# 8
  • Мнения: 865
ето ме и мен!!!! Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 60
Айде в новия форум!

# 10
  • Мнения: 2 867
Да ни е честит новия форум!

Честит син на Алекс! Жив и здрав да е!   bouquet

За Памперс - и при нас протича от време на време. Мислех, че аз не й го слагам добре, но като гледам и при вас има такъв проблем. Добре, че взехме само един пакет и не се презапасихме.  Tired

# 11
  • Мнения: 7
Айде и аз в новия форум.Да ни е честит и само хубави работи да пишем в него. Hug
Аз пък съм доволна от пелените на Памперс.Пропусна ми само веднъж и то защото не я бях сложила добре след прегледа при доки.Сега мъжо е купил Молфикс 2-ка не са лоши, но са доста нагъсто в пакета и са доста смачкани та като ги слагам на Дени първо добре ги изпъвам и приглаждам с ръце, за да не и обиват на шушка.
Аз реших да не правя пити на Деничка.В Куклен има доста болни, къде настинки, къде разни шарки са плъзнали (детската градина е под карантина) тъй че ще ни посещават поединично и то със сигурност здрави хора.

# 12
  • Мнения: 387
аз ползвах sleep and play, сега съм с new baby на Pampers, но не са ми пропускали...

# 13
  • Мнения: 524
Здравейте мамета!  bouquet
Да ние е честит новия форум! Да са ни живи и здрави дечицата, много да ни радват и да сме много щастливи всички! Hug Hug Hug Нека новата тема ни носи само положителни емоции!!!

Ние сме добре, само дето все още нямаме график. Сега трябваше да яде в 1,30, а се събуди в 2,30. Ама как сладко си спеше...
Вечер Александрина е по-неспокойна и до към 1 часа се държим на ръце. Но след това като заспи, се буди чак в 5-5.30 и успявам да поспя.
Не мога да разбера има ли колики, няма ли...Май още няма. Сестра ми са ни донесли от Англия някакво лекарство против колики - Инфакол. Имате ли мнение за него?  newsm78
За памперсите - ние ползваме на Памперс и не е пропускал досега.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 613
Да са запиша и аз в новата тема.
Гледам обсъждате пелените на Памперс- ние засега сме с тях, останаха от болницата, засега не са пропускали или поне ние я хващаме на време да сменим  hahaha
Иначе опитваме се уж да яде под режим, ама нещо не се получава, защото аз искам да я кърмя, макар и да мисля, че не ми е достатъчно кърмата, тя суче бавно....и така малко ми се объркват часовете, не мога и точно да преценя точно кога й е стигнало само когато е накърмена и кога не.....тя по принцип си има голям апетит и яде и от шишето и от гърдата....но ето днес след едното кърмене плачеше, а когато и додадох АМ, изпи само 20 мл, значи не е била още гладна Rolling Eyes- да видим занапред как ще е.
Иначе с къпането и другите грижи таткото помага активно и аз съм много щастлива, защото така и на мен ми остава свободно известно време.
И аз още не си влизам в старите дрехи Tired Сега мъча едни дънки, дето преди бременността ми падаха, сега още не мога да вляза в тях.....ама здраве да е- това ще го мисля по-нататък.
Днес успяхме да излезем за два часа и налупих няколко нещица за Йоанна- установих с колко обич и спокойствие обаче пазарувам, сега вече, след като раждането е факт и ние сме си вкъщи, а преди това когато пазарувах не се чувствах така- бях по-притиснена и напрегната Rolling Eyes
Хайде в новия подфорум да имаме само прекрасни емоции около бебоците Praynig
ПП- честито бебоче на Алекс- да са много щастливи цялото семейство

Общи условия

Активация на акаунт