чипс от моркови

  • 3 387
  • 10
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 379
момичета, без да очаквам такъв резултат направих невероянто вкусен чипс от моркови докато пържих картофи на семейството във фритюрника се сетих да сложа и моркови. обелих моркови и с белачката направих големи тънки ленти по дължина и ги пуснах във фритюрника докато станат покафенели. като ги извадих бяха меки, но след минута като изстинаха станаха твърди и хрупкави и много сладички!!! опитайте! слагам върху салфетка, за да не са мазни като ги извадя, супер мезе!

# 1
  • Мнения: 720
Тъй като съм голям фен на морковите реших да опитам и аз. Много ми харесаха.   bouquet

# 2
  • Мнения: X
И аз съм пържила моркови, но в тигана и става нещо невероятно  Wink
А преди време бях правила пак в тигана, но този път на огън от дървени въглища.

# 3
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
ставах вкусни и карамелизирани с малко захар и накрая съвсем малко розмарин Crazy

от консумация на моркови бях пожълтяла преди няколко зими  hahaha

# 4
  • Мнения: 2 199
ставах вкусни и карамелизирани с малко захар и накрая съвсем малко розмарин Crazy

от консумация на моркови бях пожълтяла преди няколко зими  hahaha

 Tired и аз пия всеки ден фреш от моркови от около 2 седмици и изглеждам с по-жълтеникъв цвят(забелязва се!) аз си мислех, че е от умората покрай сесията, но не би. Явно се сменя пигментацията на кожата  ooooh!
По темата: Благодаря, обичам моркови. Най-много на халва  Sunglasses

# 5
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Явно се сменя пигментацията на кожата  ooooh!


лятото се почернява бързо и трайно, когато има слънце.
но зимата аз ставам жълта покрай устата първо  hahaha

това е от бетакаротина Peace

# 6
  • софия
  • Мнения: 379
ставах вкусни и карамелизирани с малко захар и накрая съвсем малко розмарин Crazy

от консумация на моркови бях пожълтяла преди няколко зими  hahaha

 Tired и аз пия всеки ден фреш от моркови от около 2 седмици и изглеждам с по-жълтеникъв цвят(забелязва се!) аз си мислех, че е от умората покрай сесията, но не би. Явно се сменя пигментацията на кожата  ooooh!
По темата: Благодаря, обичам моркови. Най-много на халва  Sunglasses
как се прави халвата от моркови?

# 7
  • Мнения: 2 199
http://www.youtube.com/watch?v=BqIHWcIBDiI

Рецептата е страхотна!  Crazy

# 8
  • Мнения: 1 906
Много лесно звучи. Аз преди време бях правила крокети от моркови и станаха разкошни  Flutter

# 9
  • Мнения: 153
Много е вкусно наистина. За Коледа бях в Англия и там ядох за първи път, но готов, пакетиран от магазина. В пакетчето имаше също и червено цвекло и пъщарнак(бял морков)

# 10
  • софия
  • Мнения: 379
ще пробвам и с цвекло и ще пиша.

Общи условия

Активация на акаунт