На 9 месеца и половина, а нямаме зъби!!!

  • 3 456
  • 98
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
Здравейте мами,

Амели още няма зъбки. Всеки ми казва - не се притеснявай, но аз май започнах  Sad

# 1
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Ами и из ще ти кажа, че няма нужда да се притесняваш. Има много деца, които се сдобиват с пръво зъбче след годинка.

# 2
  • Мнения: 4 070
Както беше казал един д-р на една майка (в твоето положение) Няма човек на когото не са му пораснали зъби, поне още няма такъв. Simple Smile

# 3
  • Мнения: 4 433
Спокойно всяко дете си е различно... едни по рано на 3 месеца още...други след годинката Wink

# 4
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Големият ми син се сдоби със зъб на 11 месеца, брат му върви по същия път.

# 5
  • Мнения: 22 343
На дъщеря ми първите и зъби избиха около годинката. Няма за какво да се притесняваш наистина, няма хора без зъби. )))

# 6
  • Мнения: 177
При нас първите две изникнаха в десетия месец.

# 7
  • Мнения: 4 490
Е че от какво се притесняваш?  Thinking На малкия син първото зъбче поникна на 10 м и половина, колкото и на мен самата. Имам познати с деца, "озъбили" се след годинката. Това не е заболяване и е въпрос на ген кога ще поникне първото зъбче. Не се тревожи!

# 8
  • Мнения: 5 393
Присъединявам се към съвета да не се притесняваш. Различно е при всички деца- и растежа на зъбите, и прохождането, и проговарянето.....

# 9
  • Мнения: 4 784
pai4e не се тревожи. На Калоян първото му зъбче се появи на годинка и 2-3 месеца. До момента има 10 зъбчета и мога да те уверя, че не е никак страшно. Не искам да говоря, за да не ме чуе дявола, но досега сериозни проблеми при никненето на зъбките сме нямали.
 
 

# 10
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Не се притеснявай и ние още нямаме зъбчета. наистина е до ген.
Пък и все някога ще се появят Peace

# 11
  • Мнения: 961
Няма защо да се притесняваш. Вече са ти отговорили, че има деца, на които първото зъбче избива след 1 г.

# 12
  • Мнения: 577
На Хрис му излезна на 10,5месеца може и след годинка няма закономерност кога.

# 13
  • Мнения: 4 496
НЕ се притеснявай!
На големия ми син първите зъбчета излязоха след едногодишната му възраст, а на малкия- като беше на 6 месеца. При братя е различно, какво остава да сравняваш детето си с чуждите деца. Hug

# 14
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Е защо се притесняваш, дете без зъби виждала ли си Crossing Arms
 Ще поникнат Hug

Общи условия

Активация на акаунт