За Nestle Junior?

  • 2 776
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 669
Дъщеря ми ще навърши една годинка след две седмици. Позволих си вчера да й дам за пръв път Джуниър. Въпросът ми е: избърах ли? Засища ли това мляко достатъчно - до сега бяхме на Фризовом по препоръка на педиатърката ни. И необходимо ли е да слагам бисквитки вътре. Ако ДА - колко?

Благодаря предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 2 131
Нестле Джуниър е за след годинката, така че две седмици със сигурност не са фатални. Относно бисквитите... според мен, едва ли е необходмо да слагаш. Вероятно изхождаш от това, че Фризовома го водят за по-засищаш. Но пък твоето детенце е по-голямо и се предполага, че хапва разнообразна храна, плюс вероятно и вечеря. Не мисля, че е необходимо да слагаш бисквити в АМ.
Никога не съм слагала бисквити в шишето с АМ. Приготвяла съм АМ с бисквити за закуска, например, да ги яде с лъжица, но иначе - не.

# 2
  • София
  • Мнения: 12 550
Джуниър 1+ е за след годинката. Никога не съм давала на сина ми мляко с бисквити в шише. Достатъчно си е хранително млякото да го пие чисто.  Mr. Green Мляко с бисквити яде само за закуска в купичка.

# 3
  • Мнения: 1 558
Не мисля,че си избързала.Аз мисля сега да започна да му давам,но без бисквити вътре Naughty

# 4
  • Мнения: 1 305
Мисля, че с две седмици не си избързала. То си е направено за деца над годинка и вътре има всичко необходимо за тази възраст. Дъщеря ми го пие без нищо вътре  и много го харесва  Peace

# 5
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Здравейте, няма да отварям нова тема, а ще задам въпроса си тук, ако нямате нищо против! До сега караме на Хип 1, 2,3. Само че тук, къдо сме в момента с дъщеря ми, много трудно се намира Хип, само след поръчка. Удачно ли е да го заменя с Нестле Джуниър 1+? Дъщеря ми е на 1 годинка и 12 дни!

Последна редакция: сб, 30 май 2009, 20:40 от [X]megelinka

# 6
  • София
  • Мнения: 12 550
Здравейте, няма да отварям нова тема, а ще задам въпроса си тук, ако нямате нищо против! До сега караме на Хип 1, 2,3. Само че тук, къдо сме в момента с дъщеря ми, много трудно се намира Хип, само след поръчка. Удачно ли е да го заменя с Нестле Джуниър 1+? Дъщеря ми е на 1 годинка и 10 дни!

Аз лично не виждам проблем. Само дано като вкус да й хареса на твоята девойка.  Wink

# 7
  • Мнения: 4 433
Ние бяхме на Нестлето,не си избързала много,а и вече си дала.Така че..

# 8
  • Мнения: X
Можеш да замениш ХИП-а, с което и да е мляко, подходящо за възрастта.

# 9
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Благодаря Ви, насочих се към Нестле, защото е лесно да го намеря тук!

# 10
  • Мнения: 4 335
И ние сме на това АМ след годинката,преди това давах НАН.
Никога не сьм слагала бисквити в АМ-то.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Това мляко е доста рядко, опитвала съм с него, но има къде къде по хубави и вкусни. Аз давам Хип 3 розовия, доста гъстичко е и изобщо няма нужда от добавяне на каквото и да е в него. Не е проблем, че си го дала по рано.

# 12
  • София
  • Мнения: 12 550
Това мляко е доста рядко, опитвала съм с него, но има къде къде по хубави и вкусни. Аз давам Хип 3 розовия, доста гъстичко е и изобщо няма нужда от добавяне на каквото и да е в него. Не е проблем, че си го дала по рано.

А що трябва да е гъсто? Млякото си е мляко.

# 13
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Това мляко е доста рядко, опитвала съм с него, но има къде къде по хубави и вкусни. Аз давам Хип 3 розовия, доста гъстичко е и изобщо няма нужда от добавяне на каквото и да е в него. Не е проблем, че си го дала по рано.
Да, и аз давам Хип Био 3ка, както съм писала по- горе, но ТУК , където живея в момента, ГО НЯМА, така че съм принудена да сменям! Все още не съм дала, давам последната кутия ХИП в момента!

# 14
  • Мнения: 3 205
Можеш да замениш напълно спокойно, млякото е добро. Поне при моите деца (не гарантирам, че така ще бъде и при твоето) се прие добре след отбиването и не доведе до проблеми със стомахчето. Аз го правех с вода от чешмата, без  да я топля, защото децата ми не обичат топло, разтваря се идеално без бучки.

Не разбирам какво имате предвид под рядко, т.е. защо това би било проблем? Обикновеното краве мляко не е гъсто, нито пък кърмата  newsm78  Гъстотата не значи, че детето ще се засити по-добре. Обикновено млеката са с еднакви калории за даден обем.

Общи условия

Активация на акаунт