АГ-Варна

  • 800
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18
Здравейте мами,
преди 2 дена дочух, че в АГ-Варна има стафилококова инфекция, а се бях засилила да раждам там.
Има ли някой инфо какво точно става там? Дали е единичен случай или е по-сериозно?
Поздрави на всички и благодаря   bouquet

# 1
  • Мнения: 860
Това се носеше като слух и през август когато щях аз да раждам, и ме убеждаваха да съм на ВИП етажа и незнам си какво още, но моят избор беше другате и не подлежеше на промяна.
Възможно е да има все пак залите за раждане са общи за всички. Явно има непрекъснати слухове за какво ли не и за къде ли не.

# 2
  • Мнения: 18
Аз точно за ВИП-а разбрах ...
Мислех да се възползвам от условията там за раждане и престой, но сега ми е малко страшничко - тази инфекция била много жестока за малките рожби ...

# 3
  • Мнения: 60
Здравейте мами,
преди 2 дена дочух, че в АГ-Варна има стафилококова инфекция, а се бях засилила да раждам там.
Има ли някой инфо какво точно става там? Дали е единичен случай или е по-сериозно?
Поздрави на всички и благодаря   bouquet

Здравей,
вчера ме изписаха от АГ-Варна. Родих там на 27 януари. Първо бях на 4 етаж, после на 7. Не съм чула за такова нещо.
Мога да ти кажа, че аз съм много доволна от отношението на лекарите и акушерките там. Ако се притесняваш може да поговориш с избрания от теб лекар за това, но мисля че няма да имаш проблем.

# 4
  • Мнения: 18
Честито bebоshuni!!!   bouquet
Живи здрави и много щастливи!!!
Много се чудя това раждане дали да е в АГ - лекарят ни вероятно няма да е във Варна, а аз му отказах да предизвика раждането, този слух за инфекцията, а и като имам предвид преди година и половина колко гадна храна даваха там ...
мисля да се поуслушвам още малко все пак ...

# 5
  • Мнения: 18
ааам, извинявай beboshuni,
Защо си била първо 4-ти, а после на 7-ми и на кой етаж ражда?

# 6
  • Мнения: 857
Аз раждах там на 09.01 не съм чула за никаква инфекция. А бяхме много родилки, не съм видяла някое бебче с проблем /пази Боже/.
Бях на 4 етаж и съм доволна от отношението на лекари, сестри и акушерки, храната обаче наистина не е хубава.

Общи условия

Активация на акаунт