Консултация при специалист УНГ във Варна

  • 2 277
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте!
Вчера бяхме на преглед при специалист УНГ. Оказа се че имаме огромна трета сливица и на пролет е задължително да я извадим/дъщеря ми е на 3г./. Много съм притеснена. Доктора каза че има усложнения. Изписа ни сироп Еуреспал и 4 инжекции Солу-Медрол. Като прочетох страничните му ефекти свят ми се зави. Затова искам да направя консултация поне с още един лекар. Прочетох доста мнения във форумите. Някой знае ли кога и къде преглежда д-р Мутафова, някакъв телефон за връзка с нея или с д-р Габровски. Искам да я заведа възможно най-скоро. Предварително благодаря.

# 1
  • Мнения: 1 089
Преди близо 2 години ми бяха препоръчали д-р Мутафова като мн.добър специалист УНГ. Дадоха ми ето този тел.: 611 116. Не зная дали още е актуален, но пробвай.

# 2
  • Мнения: 502
искам да ти препоръчам и д-р Чамурлийски. моя приятелка си води сина при него и е много доволна в диагнозите, които поставя. аз също съм водила дъщеря ми при него, но за по-леки случаи на хрема. ако те интересува мога да дам мобилен номер и да обясня къде е кабинета му.

# 3
Д-р Мутафова преглежда в клиниката на ул. Гурко, тел. е 611 116, както и в УНГ клиника "Св. Петка", зад Общината - бившата Очна клиника "Св. Петка".

Общи условия

Активация на акаунт