Ароматизатор за гардероби

  • 7 066
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 386
Трябва ми ароматизатор за гардероб - като постоят дрехите в него, имат странен "аромат"  Mr. Green Слагах сапунчета /така правеше майка ми/, но май не е много ефективно.
Вие имате ли подобен проблем?
Има ли такива ароматизатори и от къде мога да си набавя?
Благодаря.  Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 22
Aз съм си купувала от Касиопеа в Мола на Стамболийски. Там продават ръчно изработени сапуни и  в едни малки торбички ароматизатори за гардероб - около 4-5 лв струват.

# 2
  • Мнения: 2 132
Геловете на Райд Peace.Освен, че ароматизират, предпазват и от молци!

# 3
  • Мнения: 3 251
Аз имам закачени на вратите на всичките шкафове кесийки/ от материята "100 пранета" ли я водеха, не помня точно / в които си слагам тампончета напоени с ароматни масла, които си купувам от аптеката. Зимният аромат е лавандула. През лятото капвам бадем и мащерка.

# 4
  • Мнения: 3 386
Хитри идеи, момичета  Peace Благодаря.
 franceska, а тези гелове на Райд какво представляват? И как се използват?  Embarassed

# 5
  • Мнения: 3 376
Сапфира как ги закачаш?

# 6
  • Мнения: 155
аз използвам нарязани сапунчета в торбички или на герданче, може да се сложат и в старо детско чорапче. Преди години си бях направила билков чай от най- различни треви и точно в детски чорапчета го насипах. Миришеше на поле, на сенокос, абе въобще на моето детство. Може и да се напълнят с памук и да се напръска с парфюма които се използва. И друг вариант - бях намерила един омекотител мисля че беше турски, които беше в твърдо състояние под формата на сърчица. Нахвърлих ги в шкафове и гардероби издържаха около година.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 006

Ползвам такива. Имат трайна, ненатрапчива миризма. Доволна съм.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Имам същия проблем. Ще следя темата.   Peace

# 9

Общи условия

Активация на акаунт