спермограма в Щерев!

  • 1 525
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 104
здравейте момичета искам да питам някой правил ли е спермограма в Щерев?На сапругът ми,му предстои и искам да знам какви са услолията.Има ли баня?Каква е обстановката?Сапругът ми се притеснява,защото му е за първи път.Ако някои е правил пишете ми ще съм ви благодарна! Hug

# 1
  • Мнения: 51
Здравей Синеочка, ние сме правили спормограма в Щерев. Има една малка стаичка към която има баня с тоалетна. Няма нищо страшно и притеснително. Ако все пак мъжът ти се притеснява много можете да си занесете материала от вкъщи, но не трябва да е минал повече от половин час. Успех!

# 2
  • Мнения: 104
Благодаря ти Лаленце.За първи път ние и малко или много си е напрежение.Надявам се всичко да мине добре!След колко време излизат резултатите?  Hug

# 3
  • България
  • Мнения: 128
  Синеочка,ние също сме правили спермограма в Щерев.Лаленце вече ти е казала,че условията са о'к,има си всичко което може да потрябва Mr. Green,да не се напряга.Резултатите излизат за 2 часа и ако отидете до 13:00,ще си ги вземете още същия ден.Лабораторията работеше мисля до 16:00,позабравила съм малко Peace.
Успех с резултата.

# 4
  • Мнения: 453
Добро утро, Синеочка! Ние наскоро правихме спермограма в Щерев. Трябва задължително да си запишете час, като спермограми се правят до 14 ч., иначе Лаленце ти е обяснила за стаичката. Успех!

# 5
  • София
  • Мнения: 6 302
Да, наистина трябва час. Опитай се ти да поговориш с мъжа си, да го успокоиш. И моят беше такъв притеснителен в началото, носихме материала от в къщи, но там на място е най-добре. Пожелавам резултата да е отличен!

# 6
  • Мнения: 104
Благодаря ви момичета сега като знам какви са условията ще съм по спокойна и ще говоря с съпруга си.На мен доктор Савова ми назначи спермограмата и ми даде лисче на което пише,че и партньорката трябва да  присъства.Вие присъствали ли сте?

# 7
  • Мнения: 453
Да, и на нашето листче пишеше така, според мен е желателно присъствието, за да не се притеснява господина. Но аз с моя нямах никакъв проблем, докато мен ме боцкаха и се разхождах до лабораторията и обратно моичкия беше готов. Питах го как е било, каза че все едно си е вкъщи  Simple Smile Пожелавам ви добри резултати

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 99
 JoyНе,не съм присъствала.Доста други неща имаше за вършене,пък и той си се справи добре и без мен.Първия път нещо се беше озорил докат си пусне видеото,ама после вече нямаше проблеми.

# 9
  • България
  • Мнения: 128
  не и аз не съм присъствала,той си се оправи Embarassed сам.

Общи условия

Активация на акаунт