Семейства с Репр. проблеми в "Това го знае всяко хлапе"

  • 3 236
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 343
Гледайте непременно "Това го знае всяко хлапе" в периода 5.02- 10.02. В тези предавания ще играят семейства с репродуктивни проблеми. Ще има и голяма печалба  Wink. Хубавото е че отново ще се привлече внимание към нашата кауза! Peace

# 1
за съжаление в понеделник и сряда не мога. Sad
за другите дни ще направя всичко възможно. Wink

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 1 708
Благодаря за информацията, Мира! Задължително ще следя предаванията! Наистина е добре, че отново ще се привлече вниманието към нас!

# 3
  • Мнения: 31
Ще го гледам непременно, само заради семействата, които ще участват. Самото предаване обаче ми е страшно безинтересно и по принцип не го гледам. Но в тези няколко дни ще съм пред тв.  Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 2 908
Чакам с нетърпение да започнат предаванията,разбрах от Зачатие за инициативата и много се радвам за участвалите двойки,да са и на късмет спечелените суми и  дано тази година сбъднат мечатата си. Praynig

# 5
  • Мнения: 1 649
Мира, благодаря за инфото.Гледам го когато,имам възможност,защото работя на смени.
Успех на у4астниците Peace.
Хубаво е ,4е отново ни обръщат внимание, на двойките с репродуктивни проблеми.

# 6
  • Мнения: 453
Много хубава инициатива, важно е повече хора да чуят за проблемите ни и повече да се говори за тях.

# 7
  • София
  • Мнения: 6 302
Да, инициативата е страхотна! Благодаря ти, Мира, за информацията!   bouquet Успех на участниците, те със сигурност ще използват смислено спечелените пари!

# 8
  • Мнения: 2 343
И аз не гледам това предаване, но тази седмица ще го следя.

# 9
  • Мнения: 3 294
Мира , благодаря ти за информацията , ще го гледаме непременно , дано семействата успеят да спечелят повече средства и да сбъднат мечтата си с тях  Praynig Hug

# 10
  • Мнения: 4 000
Ще гледам и ще изкажа мнение след това. Мерси за инфото

# 11
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Мира, Hug!
Ще го гледам,обикновено само моят мъж го гледа и би ме извикал веднага като разбере за каузата на предаването.Дано си тръгнат с добри сумички! Praynig

# 12
  • Мнения: 4 324
5-ти наближи Simple Smile та само подсещам Simple Smile
Чудесна инициатива. Браво

# 13
  • София
  • Мнения: 2 908
Чудесна новина!
http://news.club.bg/220283.html

# 14
  • Мнения: 3 294
Браво на тях , дано им донесат така желаното щастие  Praynig Praynig

В статията пише че предаванията ще се излъчат между 09.02. и 13.02. , така ли е ?

Общи условия

Активация на акаунт