Въпрос за татуировки

  • 798
  • 10
  •   1
Отговори
Здравейте,

Искам да си направя татуировка, но още не съм се спряла на модел. Освен това ще ми е за пръв път и не знам дали боли. Моля, споделете  Embarassed
Искам да си направя татуировка с цвете на гърба. Дали знаете от къде мода да разгледам такива примерни в нета за да мога като ида да си я правя да съм си избрала вече модела?

# 1
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
след като ще е на гърба, какво ти пука за модела ....

# 2
  • Мнения: 3 634
Моята я правиха по поръчка. Аз избрах дизайна и в чужбина го промениха малко, после готовият файл "цъфна" малко над лакътя ми. Често получавам комплименти за нея.  Blush

# 3
  • Мнения: 13
Аз имам на гърба и не ме боля почти никак. Имам и над глезена, там вече стисках зъби, но се търпеше нормално. Внимавай като си избираш модел за татуировката, да не решиш след няколко месеца, че вече не ти харесва  Wink Както и за студио, може да питаш някой да ти препоръча добро такова.

# 4
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
попитай в тази тема за идеи

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=332594.0

# 5
  • Русе
  • Мнения: 86
Всеки има различен праг на поносимост. Аз имам тату на плешката и след първата минута не усещах болка, защото мястото изтръпва. Имам и на кръста- там вече беше по-болезнено.
Твърде индивидуално е.

# 6
  • Мнения: 12 648
Темата е за Красива мама. Макар че не виждам с какво ще стане по-срасива, като е с татуировка.

# 7
  • Мнения: 1
Не боли ... поне мен не ме боля.Но аз си направих на безименния пръс на ръката...едно от местата , където най-малко боли...

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Имам три - и мога да кажа, че боли ... не непоносимо, но боли, особено на кръста.
За модела - в нета можеш да намериш различни видове, разгледай, спри се на нещо, иди в съответното студио и говори с татуировчика, той може също да ти предложи нещо ...

# 9
  • Мнения: 606
Мани тея простотии.

# 10
  • Мнения: 1 484
Винаги  съм си  мечтала  да  си  направа  ,но  никога  не  посмях.Не  мога  да  търпя  на  болка.Имам  приятелка  която  две си  прави и  ми  каза ,че  много  боляло.И  за  това  не  смея.

Общи условия

Активация на акаунт