Kiddy Board?

  • 4 336
  • 33
  •   1
Отговори
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Моля За съвет. Братовчетка ми има момиченце на почти 2 години и сега роди и момченце. РаЗкаЗва ми, че и е трудно да иЗлиЗа на раЗходка с количката и малкия, Защото тои се иЗморява да ходи и тя не може да го носи допълнително... По тоЗи повод, продава ли се в България  Kiddy Board към количката, тъи като е много практично, когато се раЗхождаш с бебе и малко дете?





Благодаря ви предварително.

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Аз за първи път го виждам и чувам за него.Дори и по магазините не съм го виждала.А може и да съм пропуснала........

# 2
  • Мнения: 18 542
Цитат на: rosa
Моля За съвет. Братовчетка ми има момиченце на почти 2 години и сега роди и момченце. РаЗкаЗва ми, че и е трудно да иЗлиЗа на раЗходка с количката и малкия, Защото тои се иЗморява да ходи и тя не може да го носи допълнително... По тоЗи повод, продава ли се в България  Kiddy Board към количката, тъи като е много практично, когато се раЗхождаш с бебе и малко дете?





Благодаря ви предварително.


Изглежда много удобно. Аз съм виждала и други модели, но за съжаление само в нета. По магазините не, но не съм и гледала много де.

# 3
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
за пръв път виждам това нещо.
но като знам нашите тротоари, улиците без дупки, поне по Центъра, ако кача едно дете на такова нещо, леелеле, не искам да си представям просто......

иначе за равно място сигурно е много удобно.

# 4
  • Мнения: 1 809
Ами в кварталите , Лио не са просто дупки , а цели кратери Laughing Laughing  Laughing  

Иначе изглежда хитро Sunglasses , ама на перфектна настилка Wink

# 5
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Цитат на: zvetizvetkova
Ами в кварталите , Лио не са просто дупки , а цели кратери Laughing Laughing  Laughing  

Иначе изглежда хитро Sunglasses , ама на перфектна настилка Wink


ахъм и аз това имах предвид, може и затова да го няма у нас, защото няма много да се харчи просто, знам ли?

# 6
  • Мнения: 1 809
Или пък ако му измислят амортесъори и по- големи гуми , може пък да стане и за нашите тротоари и улици , знам ли ?!

Не съм виждала тук такова нещо . Може и да има , обаче не съм питала по магазини и познати Rolling Eyes

# 7
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Уф, ок. Значи явно няма да е подходящо За софииските условия. Жалко.
Благодаря ви.

# 8
  • Мнения: 3 634
То ако за софийските улици не е подходящо, не мисля, че би било подходящо и за никъде другаде...

Поне из столицата би си помислил човек, че не би имало дупки (или кратери).

# 9
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Цитат на: Мама от Финландия
То ако за софийските улици не е подходящо, не мисля, че би било подходящо и за никъде другаде...

Поне из столицата би си помислил човек, че не би имало дупки (или кратери).


Ami раЗубедиха ме, така че иЗоставих таЗи идея. Sad

# 10
  • Мнения: 1 975
az sushto imam Kiddy Board Simple Smile
Dovolna sum Simple Smile

 Grinning

# 11
  • Мнения: 1 975
Цитат на: rosa
Уф, ок. Значи явно няма да е подходящо За софииските условия. Жалко.
Благодаря ви.


Ako iskash da si kupish neshto podobno na taq duska, ama s vuzdushni kolela, koqta moge da vurvi bez problem po paveta i malko po"taka" ulici - togava se pointeresuvaj za TEATONIA duska!!!

# 12
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Цитат на: kristal_97
Цитат на: rosa
Уф, ок. Значи явно няма да е подходящо За софииските условия. Жалко.
Благодаря ви.


Ako iskash da si kupish neshto podobno na taq duska, ama s vuzdushni kolela, koqta moge da vurvi bez problem po paveta i malko po"taka" ulici - togava se pointeresuvaj za TEATONIA duska!!!

Добра идея. Благодаря ти, ще раЗуча.

# 13
  • Мнения: 1 975
Vsushtnost beshe TEUTONIA  sus U  Embarassed

vig na www.teutonia.com

otidi na "english" - "accessories"
- i togava mogesh da q vidish duskata na "Pick up 4"


Grinning  Wink

# 14
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Цитат на: kristal_97
Vsushtnost beshe TEUTONIA  sus U  Embarassed

vig na www.teutonia.com

otidi na "english" - "accessories"
- i togava mogesh da q vidish duskata na "Pick up 4"
Grinning  Wink

Да, поЗнавам фирмата, много ти благодаря още веднъж Laughing

Общи условия

Активация на акаунт