Мерене на БТ в рамките на час?

  • 914
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 713
Здравейте, Simple Smile

имам един въпрос - възможно ли е БТ да се измерва сутрин между 5 и 6.00 например? Защото меренето в точно определен час ще ми е много трудно, та идеята ми е евентуално единия ден в 5.00, на следващия в 5.30 или 6.00 и т.н. Обикновено винаги имам едно будене в тия часове. Laughing
Благодаря за отговорите ви! Hug  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 1 946
Според мен, може. Поне аз правех нещо такова. Мерех между 6-7 часа.
Но нека кажат и другите...

Пожелавам ти от първата графика да се случи бебето!  Hug

# 2
  • Мнения: 1 335
Идеята е да мериш непосредствено след събуждане и след поне 6 часов сън.

# 3
  • Мнения: 879
Аз също съм нова в меренето на БТ, от миналата седмица, това можете да видите от графиките ми. Но аз меря веднага след като ми звънне алармата на часовника в 6:50, всяка сутрин, дори в събота и неделя, се наложи да се събуждам, защото съм решила да подходя сериозно към нещата. Тестовете не ми помогнаха, така че се надявам за сега на БТ. За други методи ще мисля, ако не стане и с това!  newsm78 Но в събота си легнах доста късно, се наложи да си меря БТ след 4 4аса сън. А по=горе прочетох, че това май няма да важи.
Успех на всички!   bouquet

# 4
  • Мнения: 453
Важно е да е по възможност в рамките на едно и също време. В началото аз мерех когато се събудя, само и само да са минали 4 часа сън, но след известен опит установих, че Т е различна в различните часове на денонощието и това не е правилен вариант. От 1 месец насам меря само в 7:30 .. ако се събудя по-рано-просто се излежавам и чакам да стане поне 7:15 ...
 Преди мерех кога в 3, кога в 4 , кога в 5 .. пончкога в 7 или 8 ... и не винаги беше точно. Долу горе на час с по 0.1 градус нараства БТ ... по мои сметки ..

# 5
  • Мнения: 6 713
Мерси милички за отговорите ви! Hug
Ще се опитам да е в рамките на час. Аз премерих в понеделник в 4.30 или 5.00 беше, и днеска към 3.00, че тогава ставахме! ooooh!, и беше една и съща температурата.
Гарга, ще следя и аз с колко нараства БТ, всъщност това е и начин да я меря когато мога като съответно изваждам или прибавям 0.1 градус? newsm78

# 6
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 321
Да, наистина гледай амплитудата да е максимум час. Успех и дано не ти се налага дълго да мериш!

# 7
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Здравейте,
тази сутрин си мерих 2 пъти БТ и беше различна,т.е. снощи или по точни тази сутрин си легнах в 6:00ч. и се събудих в 10:00ч. БТ ми беше 37,1 и продължих да си спа.После се събудих в 13:00ч. и като я премерих беше 36,6  Crazy Е,коя БТ да нанеса в крафиката си? newsm78

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Здравейте,
тази сутрин си мерих 2 пъти БТ и беше различна,т.е. снощи или по точни тази сутрин си легнах в 6:00ч. и се събудих в 10:00ч. БТ ми беше 37,1 и продължих да си спа.После се събудих в 13:00ч. и като я премерих беше 36,6  Crazy Е,коя БТ да нанеса в крафиката си? newsm78
БТ се измерва между 5 и 7 часа сутрин след поне 3-4 часа непрекъснат сън!
Лурдес, кака ще я правите Лидия, а Grinning Wink

# 9
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
БТ се измерва между 5 и 7 часа сутрин след поне 3-4 часа непрекъснат сън!
Да,това го знам но друго имах предвид.......Коя  от двете Т да си запиша в календара? Crazy

# 10
  • Мнения: 2 617
Все едно. Отбележи си някъде в бележките обстоятелствата, при всички положения с този час на лягане БТ не е показателна. Все едно не си я мерила този ден. Да ме поправят по-вещите в материята, ако греша.

Общи условия

Активация на акаунт