Интериорни врати по поръчка

  • 752
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 111
Здравейте,
Видях че има тема за интериорни врати, но мен ме интересуват не стандартни, а  такива по поръчка. Става въпрос за нестандартен размер врата, която трябва да има фиксирана и отваряща се част (т.к. отвора е доста широк). Може да е от масив, а може и от друг материал (само не тип дограма).
Споделете вашия опит с фирми. Доволни ли сте от качеството на изпълнение срокове и въобще всичко, което трябва да имам предвид.

# 1
  • София
  • Мнения: 23 162
Ние поръчахме в Карабулев, идват мерят и  до 20 работни дни ги доставят и монтират.Доволна съм,спазиха си срока, монтажа беше за половин ден, при две от вратите се появи проблем, дойдоха в удобно за нас време и оправиха проблема.

# 2
  • Мнения: 1 111
А масив ли са вашите врати? Като цени как са?

# 3
  • София
  • Мнения: 23 162
не са масив, ламинирани се водят, 320 лв струваха август 2008, цената включваше транспорт, монтаж и въобще всичко без дръжки

# 4
  • Мнения: 528
Аз бих препоръчала "Камбера и син " Peace Невероятна изработка и качество  Peace

# 5
  • Мнения: 1 111
Да те попитам същия въпрос и за Камбера. Материали, цени, изпълнение?

# 6
  • Мнения: 528
Ами мога да ти кажа за нашите  Peace
Изработени са от МДФ, като вътре са пчелна пита. Шумоизолацията им е 40 децибела. Покритието е естествен фурнир венге, разминат фурнир, дръжките са хромирани самопичистващи . Ама обяснение направих.
Едната беше на цена 800лв всичко с доставката и монтажа. А имаме такава и с закалено съкло, която струваше около 1000лв.
По-късно мога да ти покажа снимки, ако искаш   Peace

П.п: Разглеждала съм албумите им. Изработват точно такива врати, каквато те имтересува. Работят с всякакви материали, дори стъклопис, ако искаш могат да ти направят.
Аз съм много доволна. От Свиленград сме, а дойдоха от София да вземат точни размери. Направи ми впечатление именно взимате на размери - много прецизно. Изработката е страхотна. Монтираха ги цял ден до 22.00 часа. Без забележка !!! Нямаме паднала врата, нито незатваряща се, ... , не са мръднали въобще вече трета година  Peace

Последна редакция: пн, 02 фев 2009, 13:05 от Роси_

Общи условия

Активация на акаунт